Nanobrow Eyebrow Pencil: niezastąpiona kredka do stylizacji brwi

Kredka do brwi Nanobrow to innowacja. Ma ultracienki grafit, którym dorysujesz nawet pojedyncze linie, dodając efektu wymiarowości. Wypełnisz brwi jednym z czterech pięknych kolorów i zamaskujesz wszelkie ubytki. Sprawdź, jakie cuda potrafi!

Dzięki jednemu z wybranych kolorów stworzysz niepowtarzalny look na każdą okazję. Dopracowany rysik o odpowiedniej twardości z łatwością zamaskuje prześwity i luki! Ta kredka podkreśli nawet najbardziej wymagający łuk brwiowy i doda mu pełni objętości.

Odpowiednio nasycone odcienie zachwycą Cię swym pięknem. W końcu nadasz łukowi brwiowemu poprawny kształt, o jakim zawsze marzyłaś. Aksamitna formuła jest niezwykle trwała i przetrwa cały dzień w każdych warunkach. Możesz mieć pewność, że się nie rozmaże ani nie zetrze.

Nanobrow Eyebrow Pencil

Produkt dostępny w kolorach:

Dopracowana kredka do stylizacji brwi Nanobrow

Z tym produktem nie ma rzeczy niemożliwych. Tej kredki nie musisz temperować! Jest automatyczna i od razu gotowa do działania. Grafit ma zawsze idealny kształt, więc jest najlepszym, profesjonalnym narzędziem do stylizacji brwi! Doprecyzowane kolory dopasują się do każdych włosków. Dobierz odpowiedni dla siebie odcień i działaj.

Kredka do brwi Nanobrow to niezwykle prosta aplikacja, w którą nie musisz wkładać żadnego wysiłku. To gwarancja zawsze perfekcyjnych, dopracowanych brwi po najdrobniejsze szczegóły. Nie ma szybszego sposobu na piękne brwi w jedną chwilę. Całość prezentuje się genialnie i przede wszystkim naturalnie.

Nanobrow Eyebrow Pencil:

  • Rysuje ultracienkie linie.
  • Jest trwała, wygodna i dokładna.
  • Wypełnia brwi naturalnym kolorem.
  • Maluje nawet pojedyncze włoski.
  • Tworzy efekt zjawiskowych brwi.
  • Jest niezwykle prosta w użyciu.
kredka do brwi

Ten cienki, precyzyjny grafit wyznaczy dokładnie taki kontur brwi, jakiego oczekujesz. Najpierw obrysuj cały łuk brwiowy, zaczynając od dolnej linii brwi. Następnie delikatnie wypełnij brew całym kolorem. Idealna pigmentacja ułatwi Ci zadanie. Ważne, aby dolna linia łuku brwiowego oraz jej zakończenie były mocniej zaakcentowane, natomiast górę lekko rozmyj. Wtedy uzyskasz genialne, spektakularne efekty!

Gdzie kupić Nanobrow Eyebrow Pencil?

Kredka to nie jedyny kosmetyk, który oferuje marka. Wszystkie produkty do stylizacji brwi z linii Nanobrow znajdziesz na oficjalnej stronie producenta – www.nanobrow.pl. Zapoznaj się z nimi i wybierz swoich ulubieńców.