Nanobrow Eyebrow Powder Kit – ty tez możesz malować brwi jak profesjonalistka!

Makijaż brwi nie jest twoim konikiem i z zazdrością patrzysz na piękne brwi koleżanek oraz instagramerek? Zastanawiając się, jak one to robią, że makijaż brwi przychodzi mi tak łatwo?  Sekret tkwi w dobrych kosmetykach, dlatego dziś polecamy ci doskonałe cienie do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit – to profesjonalny makijaż brwi dla każdego!  Sprawdź, jak w łatwy sposób możesz odmienić wygląd swoich brwi! 

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – cienie do brwi dla każdego

Nanobrow Eyebrow Powder KitNie jesteś mistrzynią makijażu?  Nic nie szkodzi ! Okazuje się, że dobry makijaż brwi jest możliwy nawet jeśli nie masz wprawy we władaniu pędzlem do makijażu.  Sekretem pięknych brwi jest dobór odpowiednich kosmetyków czyli takich, których jakość nie podlega dyskusji. Jednym z najpopularniejszych kosmetyków do malowania brwi jest cień.  To dzięki niemu w kilka chwil możesz  odmienić wygląd całego łuku brwiowego, dodając mu koloru i podkreślając jego kształt.  Cienie doskonale nadają się też do maskowania prześwitów i niedoskonałości, dlatego będą świetną opcją nawet dla osób o cienkich i mało wyraźnych brwiach.

Cudowne kolory, doskonałe nasycenie – pełne czaru cienie do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit

Czy wiesz, co jest najważniejsze w cieniach do brwi w dobrych cieniach do brwi? Przede wszystkim piękne kolory, dobrane tak, aby pasowały do  rozmaitych karnacji,  oraz doskonałe nasycenie barw,  czyli, innymi słowy, pigmentacja. To właśnie ona decyduje o trwałości cieni i o tym jak wyglądają nałożone na brwi. Nanobrow Eyebrow Powder Kit wykazują najwyższą jakość jeśli chodzi o pigmentację trwałość i dobór barw.  trzy kasetki, w każdej dwa cienie oraz satynowe rozświetlacz –  To właśnie twój przepis na idealne pięknie pomalowane i z zachwycające brwi!

Makijaż z Nanobrow Eyebrow Powder Kit – jak  malować brwi cieniami?

Stwierdziliśmy, że nie musisz być  profesjonalną makijażystką, żeby uzyskać piękny żeby zrobić piękny makijaż brwi i teraz to udowodnimy! Zobacz, jak szybko i łatwo pomalujesz swoje brwi cieniami Nanobrow Eyebrow Powder Kit:

1. Zrób obrys brwi, wyznaczając ich prawidłową geometrię i korygując ich kształt. Możesz to zrobić ciemniejszym cieniem z kasetki i wąską stroną płaskiego pędzelka, pomadą lub kredką do brwi.

2. Nabierz na pędzelek odrobinę jasnego cienia i pomaluj nim brwi.

3. Nabierz ciemniejszy cień  z paletki Nanobrow i pomaluj nim ogonek brwi.

4. Użyj czystego pędzelka, by połączyć miejsce, w którym spotykają się dwa cienie (to miejsce, gdzie brew wznosi się, tworząc łuk).

5. Tuż pod łuk brwiowy zaaplikuj satynowy rozświetlacz, dołączony do paletki Nanobrow Eyebrow Powder Kit. To nada spojrzeniu promiennego wyrazu!

Efekt przed i po! WOW!

nanobrow eyebrow powder kitCienie do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit – opinie

Jeśli opinie o kosmetykach są dla ciebie ważne i często sprawdzasz, co inni twierdzą sądzą na temat danego produktu, z pewnością ucieszy cię fakt, że Nanobrow Eyebrow Powder Kit  zbiera same pozytywne recenzje.  Cienie królują w mediach społecznościowych, a w sieci roi się od zdjęć brwi pomalowanych właśnie tymi cieniami. To popularne i bardzo polecane cienie do brwi!

Cienie do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit – gdzie kupić?

Jeśli lubisz zakupy przez internet,  bez problemu kupisz Cienie do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit w oficjalnym sklepie marki, na www.nanobrow.pl;  wejdź i  wybierz paletkę,  która najlepiej pasuje do koloru twoich brwi!