Nanoil Keratin Micellar Shampoo. Dlaczego powinnaś go mieć?

Hydrolizowana keratyna, micele, olejek rycynowy… to połączenie, dzięki któremu nasze pasma mogą stać się lśniące, piękne i odżywione. Poznaj naszego profesjonalistę – Nanoil Keratin Micellar Shampoo – i zregeneruj swoje włosy już podczas mycia. Micelarny szampon z keratyną nie tylko dokładnie zmywa zanieczyszczenia, lecz także przygotowuje kosmyki na dalsze zabiegi pielęgnacyjne. Dlaczego powinnaś go mieć?

Nanoil Keratin Micellar Shampoo – oczyszczanie i pielęgnacja

To szampon, który odżywia włosy już na etapie mycia. Twoje pasma są zniszczone i matowe? To znak, że brakuje im podstawowego budulca – keratyny. Możesz ją dostarczyć jeszcze przed nałożeniem odżywki czy maski. Sięgnij po szampon, dzięki któremu włosy zyskają piękno i blask.

Keratynowy szampon micelarny Nanoil przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Nieważne, czy Twoje pasma są cienkie, grube, kręcone, krótkie czy długie. Przede wszystkim zauważysz różnicę wtedy, kiedy są zniszczone zabiegami chemicznymi czy nieodpowiednią pielęgnacją. Z ogromną starannością zadba o słabe, łamliwe włosy oraz ochroni je przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak mróz, wiatr czy wilgoć.

Wspomaganie w regeneracji

Doskonale wiemy, jak cenna w pielęgnacji włosów jest keratyna. Szczególnie w hydrolizowanej formie. Płynny składnik włosa jest w stanie naprawić mikroubytki, poprawić wygląd, wzmocnić i znacznie pogrubić. Wnika głęboko w strukturę włosa, a fryzura staje się pełna objętości, gęsta i po prostu wygląda korzystnie. Dobór odpowiedniego szamponu z keratyną to duży krok w poważnej i efektywnej pielęgnacji włosów. Wzmocnij je podczas mycia i poczuj różnicę!

Co zawiera Nanoil Keratin Micellar Shampoo?

Znajdziesz tu najcenniejsze składniki, czyli:

  • micele – działają niczym magnes, który wyłapuje zanieczyszczenia i sprawia, że szampon jest o wiele skuteczniejszy,
  • keratyna – w hydrolizowanej formie uzupełnia mikroubytki w strukturze włosów, znacznie je wzmacnia, poprawia wygląd i kondycję,
  • olejek rycynowy – dba o prawidłowe nawilżenie, nadaje pasmom nieopisanego blasku i miękkości, pielęgnując skórę głowy.

Keratynowy szampon micelarny od Nanoil doskonale oczyszcza i detoksykuje skórę głowy. Przywraca jej naturalny poziom pH, co wzmacnia regenerację. Niczym profesjonalista usuwa zanieczyszczenia z włosów i przygotowuje je do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Ale to nie wszystko! Szampon jest w stanie znacznie ograniczyć puszenie i elektryzowanie się włosów, więc będą wyglądały świetnie o każdej porze i w każdych warunkach. Kosmetyk ogranicza plątanie kosmyków (rozczesywanie nigdy nie było tak proste!). To lekki, przezroczysty szampon, który świetnie oczyszcza i regeneruje włosy, poprawiając ich wygląd. Zawsze są idealnie gładkie, miękkie i podatne na układanie. To keratyna, która działa tak, jak trzeba!

Nanoil micelarny szampon z keratyną

Ten świetny keratynowy kosmetyk zamówisz na www.nanoil.pl. Zapoznasz się tam z całą ofertą producenta i dobierzesz także inne produkty, które wzbogacą Twoją codzienną rutynę pielęgnacyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *