Atrament do ust Sephora – jakie ma zalety, jak go stosować?

Kosmetyków do makijażu ust jest wiele, a każdy z nich ma inne właściwości i zastosowanie. Atramenty do ust to kosmetyczna nowość, która łączy w sobie elementy błyszczyka do ust oraz szminki w płynie. Poprzez regulowany poziom krycia daje możliwość dopasowania makijażu ust do swoich potrzeb. Modę na atrament do ust rozpoczęła Sephora ze swoją linią kosmetyczną Rouge Infusion.

Jakie są zalety atramentów do ust?

Cechy Rouge Infusion to przede wszystkim płynna konsystencja, która nie obciąża ust, długotrwałość i innowacyjna formuła zapewniająca dobre krycie i brak uczucia kleistości na ustach. Wypuszczając linię atramentów do ust Sephora wyszła naprzeciw największym problemom kobiet, które lubią malować usta, zapewniając:

  • konsystencję i aplikator ułatwiające równomierne rozprowadzenie produktu;
  • formułę nie pozostawiającą smug, nie rozmazującą się i nie kleistą;
  • idealne krycie, dzięki interakcji pigmentu ze skórą;
  • ułatwienie demakijażu ust bez konieczności ścierania;
  • składniki niepodrażniające, nieuczulające i w pełni bezpieczne.

Cena atramentu do ust z Sephory nie jest wysoka, a w porównaniu do jakości produktu jest to kwota adekwatna. Rouge Infusion to produkt długotrwały, bo – zgodnie z zapewnieniami producenta – utrzymuje się na ustach nawet do 10 godzin. Umożliwienie zastosowania cienkiej warstwy produktu na ustach daje możliwość dopasowania odcieniu (od jaśniejszego do bardziej intensywnego) do innych elementów makijażu, okazji lub pory dnia. Jest z czego wybierać, bo Sephora oferuje aż czternaście nasyconych odcieni atramentu do ust Rouge Infusion.

Jak stosować Rouge Infusion z Sephory?

Zarówno trwałość, jak i intensywność koloru atramentu do ust zwiększają się wraz z ilością warstw nakładanych na usta. To innowacyjne rozwiązanie jest ukłonem nie tylko w stronę profesjonalistów od make-upu, ale także innych użytkowniczek produktów do makijaż ust. W zależności od pożądanego efektu usta można pomalować jeden raz lub więcej. Pojedyncza warstwa atramentu do ust zapewnia subtelny efekt lekkiej koloryzacji, natomiast aplikowane w kilkusekundowych odstępach czasu warstwy produktu zwiększają intensywność barwy. Dzięki utlenianiu się formuły napigmentowany atrament wysycha błyskawicznie i daje trwały efekt.

Dla kogo polecany jest atrament do ust?

Z atramentów do ust Sephory może skorzystać każdy – profesjonalista i osoba zajmująca się makijażem amatorsko. Z Rouge Infusion zadowolone będą na pewno kobiety oczekujące długotrwałości (bez konieczności poprawiania makijażu ust w trakcie pracy lub wieczornej imprezy), przyjemnego użytkowania (dzięki łatwej aplikacji i uniknięcia sklejania się ust) i dopasowania produkty do potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *