Dairy Fun, czyli mleczno-owocowa linia do kąpieli Delia

Niebanalne zapachy, przykuwające wzrok kolory, pielęgnacyjne kosmetyki do kąpieli – to wszystko kryje się pod nową linią kosmetyków od Delia Cosmetics, Dairy Fun. W ofercie produktów z tej linii znajdziemy peelingi, masła i balsamy do ciała, sole, żele i kule do kąpieli, a także kremy do rąk. Mleczno-owocowa edycja Dairy Fun to aromatyczne kosmetyki pielęgnujące w wyjątkowych opakowaniach, ceramicznych słoikach i dzbankach.

Owocowo-mleczna kąpiel od Dairy Fun

Dairy Fun to seria kosmetyków przeznaczonych do kąpieli, które wzbogacone są o naturalne minerały i składniki odżywcze. Działają przede wszystkim odświeżająco, oczyszczająco, ale również relaksująco. Wszystko dzięki niebanalnym aromatom, jakie oferuje Delia Cosmetics. W ofercie znajdziemy produkty do kąpieli o zapachach takich jak: jogurt, mleko i miód, kokos, czekolada lub owoce (kusząca jagoda, aromatyczna truskawka lub intensywna brzoskwinia). Bogaty wybór aromatyczny sprawia, że podczas kąpieli możemy otulić się naszym ulubionym zapachem Dairy Fun, który działa na nas relaksująco. Delia Cosmetics zamienia zwykłą kąpiel w chwilę relaksu i odprężenia, a wybrany produkt pielęgnacyjny aktywnie nawilża i wzbogaca o składniki odżywcze naszą skórę.

Drugie życie Dairy Fun

Delia Cosmetics to eko producent, który wspiera akcję „daj drugie życie opakowaniu”. Kosmetyki z najnowszej serii Dairy Fun zapakowane zostały w niebanalne słoiki i dzbanki wykonane z dobrej jakości ceramiki. Każdy może zadbać o środowisko i nie zaśmiecać go kolejnymi pustymi opakowaniami, które nie nadają się do recyklingu. Delia proponuje nam zabawę w kreatywność – kup swój ulubiony produkt do kąpieli Dairy Fun, a pusty dzbanek zamień w wazon na kwiaty, pojemnik na długopisy lub ciekawą ozdobę na półkę. Ceramiczny słoik po soli do kąpieli może stać się schowkiem na płatki kosmetyczne, gumki do włosów lub… cukierki! Delia Cosmetics aktywnie ochrania środowisko i także dzięki temu Dairy Fun zasługuje na uwagę zwolenniczek aromatycznych kąpieli pielęgnacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *