Idealna kredka do brwi

Kształt i kolor brwi ma duży wpływ na to, jak wygląda cała nasza twarz. Ile razy złapałyśmy się na tym, że naszą uwagę zwracała właśnie ta część buzi? Zazwyczaj jest tak, gdy widzimy blondynkę z bardzo ciemnymi włoskami nad powiekami lub z mocno wycieniowanym kształtem łuku. Takie defekty można zawsze zatuszować odpowiednio dobranym makijażem.

Największy wpływ ma kredka do oczu. Godna polecenia jest ta z firmy Clinique „Instant Lift for Brows”. Jest to kosmetyk dostępny w większości perfumerii. Możemy wybrać trzy wersje kolorystyczne. Warto wspomnieć, że ten pisak ma dwa końce, którymi możemy modelować brwi. Na jednym znajduje się kolorowa kredka, która wymodeluje i podkreśli kształt łuku brwiowego, a na zakończeniu znajdziemy rozświetlacz, który sprawi, że nasze spojrzenie nabierze blasku, a oczy optycznie się powiększą. Jest to kosmetyk bezpieczny dla oczu. Został przebadany przez grono okulistów.

A jak kredka spisuje się w działaniu?

Po pierwsze jest bardzo funkcjonalna. Nie musimy jej strugać, bo ma formę sztyftu i jest wykręcana. Ale w tej kwestii pojawia się drobny minus – wkłady wypadają z opakowania. Takie sytuacje mogą bardzo szybko zniszczyć produkt.

Aplikacja jest prosta. Wystarczy kosmetyk nałożyć na całe brwi. Nie trzeba zbyt mocno przyciskać kredki, bo efekt może być zbyt mocny. Jeśli dobierzemy odpowiedni odcień, to nawet delikatne kolorowanie będzie wystarczające. Rozświetlacza nie używamy na same brwi, ale na powierzchnię znajdującą się poniżej. Nie należy z nim przesadzać, bo w efekcie nasza twarz będzie się świeciła. Największym atutem „Instant Lift for Brows” jest jego trwałość. Nawet w najcieplejszy dzień, pozostanie na skórze w niezmienionym stanie. Pozbędziemy się go jedynie wykonując demakijaż.

Podwójna kredka do brwi jest warta wypróbowania. Używając jej można osiągnąć efekt wyrazistego spojrzenia. Chyba każdej kobiecie na tym zależy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *