Najdroższy organiczny olejek Alteya Organics z róży damasceńskiej

Właściwości eterycznych olejków zaczynają być znowu doceniane, a różane olejki wracają do łask. Najdroższym olejkiem organicznym jest ten produkowany z róży damasceńskiej, która uprawiana jest w Dolinie Róż w Bułgarii. Marką specjalizującą się w eterycznych olejkach różanych jest Alteya Organics, która przoduje w uprawie róż damasceńskich.

Dlaczego Aletya Organics?

Jest to marka, która wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim jakością oferowanych produktów kosmetycznych. Dzięki zaawansowanym laboratoriom, ekologicznej uprawie zapewniającej odpowiednią biodynamikę roślin, opatentowanym procesom destylacji i certyfikowaniu produkcji, organiczny olejek z róży damasceńskiej od Alteya Organics to produkt najwyżej jakości, a jego cena mówi sama za siebie.

Dlaczego olejek z róży damasceńskiej?

Rose Otto Oil, czyli olej pozyskiwany z róży damasceńskiej z bułgarskich upraw to jeden z najdroższych olejów na świecie. Wszystko przez to, że do pozyskania jednej kropli olejku różanego potrzeba aż 2000 kwiatów, a na kilogram olejku zużywa się przeszło 4 tony róż damasceńskich. Alteya Organics zapewnia jednak, że eteryczny olejek różany to produkt bezterminowy, którego walory zdrowotne są takie same nawet po kilkudziesięciu latach od pozyskania. Do tego można stosować go na każdej cerze i w każdym wieku (nawet do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt).

Jakie właściwości ma eteryczny olejek z róży damasceńskiej Otto?

Przede wszystkim, jest to olejek leczniczy, który eliminuje niemal wszystkie problemy cery – począwszy od trądziku, poprzez stany zapalne (np. egzemę), a skończywszy na właściwości odmładzających. Alteya Organics olejek z róży damasceńskiej to najcenniejszy olejek eteryczny w kosmetyce. Posiada nie tylko właściwości lecznicze i pielęgnacyjne, ale również aromaterapeutyczne, a nawet nadaje się do spożycia.

Najważniejsze korzyści, jakie daje eteryczny olejek z róży damasceńskiej Alteya Organics:

  • właściwości antyutleniające (działanie odmładzające),
  • właściwości lecznicze (regeneracja i naprawa skóry),
  • właściwości uelastyczniające (eliminowanie zmarszczek),
  • właściwości przeciwzapalne (leczenie egzemy, trądziku m.in. różowatego),
  • właściwości normalizujące pracę gruczołów,
  • właściwości redukujące blizny, rozstępy i przebarwienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *