Nowość 2016 – ampułki Bi-Phase Serum od KLAPP Cosmetics

Najnowsze badania nad strukturą lipidową skóry zaowocowały nowym produktem od Klapp Cosmetics. Dwufazowe ampułki pielęgnacyjne Bi-Phase Serum to produkt z linii Power Effect, który oferuje innowacyjne działanie pielęgnacyjne. Pielęgnacyjne ampułki dwufazowo zwalczają problemy ze skórą po 30 roku życia. Produkt może być stosowany także przez osoby o cerze wrażliwej.

Jak działa Bi-Phase Serum w ampułkach?

Ampułki Bi-Phase Serum z linii Power Effect od marki kosmetycznej Klapp Cosmetics to innowacyjna formuła pielęgnacyjna, której działanie opiera się na skoncentrowanej formule substancji aktywnych. Ampułka Bi-Phase Serum łączy w sobie dwa elementy – warstwę tłuszczową i wodną. Faza (warstwa) wodna działa w harmonii z naturalnymi lipidami występującymi w strukturze skóry. Dzięki zastosowaniu technologii high-tech bez problemu przenika ona wprost z ampułki Bi-Phase do naskórka, który uprzednio musi być dobrze przygotowany np. poprzez peeling enzymatyczny. Następnie faza tłuszczowa Bi-Phase Serum pozostaje na powierzchni skóry tworząc zamknięty, ochronny filtr dla skóry, który ułatwia działanie substancji z fazy wodnej w naskórku.

Na czym opierają się ampułki Bi-Phase Klapp?

W zależności od wersji (dostępne są cztery rodzaje ampułek Bi-Phase Power Effect) podstawową substancją aktywną produktu jest retinol (witamina A), kwas askorbinowy (witamina C), kwas hialuronowy lub kompleks Regestril. Skład warstwy tłuszczowej produktu opiera się przede wszystkim na oleju migdałowym i olejku jojoba, które mają za zadanie uzupełniać płaszcz hydrolipidowy naskórka.

Co operuje Power Effect Bi-Phase?

Pielęgnacyjne ampułki Bi-Phase dostępne są w czterech wersjach:

  • stymulującej, wzmacniającej i wygładzającej (Power Effect Bi-Phase Serum + Retinol),
  • nawilżającej i wypełniającej (Power Effect Bi-Phase Serum + Hyaluron),
  • aktywizującej, rewitalizującej i rozświetlającej (Power Effect Bi-Phase Serum + Vitamin C),
  • przeciwzmarszczkowej, napinającej i wzmacniającej (Power Effect Bi-Phase Serum + Regestril™).

Opisywane efekty powinna przynieść już standardowa dwutygodniowa kuracja pielęgnacyjnymi ampułkami Power Effect od Klapp. Produkt jest przeznaczony do stosowania jednorazowego (zawartość każdej ampułki należy wykorzystać przy jednym użyciu) średnio co drugi dzień. Ampułki Bi-Phase Serum to produkt przede wszystkim dla osób z mocno odwodnioną i wymagającą wyjątkowo intensywnej kuracji skórą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *