7 powodów, dla których warto wypróbować NovAge Ecollagen Wrinkle Power Oriflame

Czy w ramach codziennej pielęgnacji cery stosujesz już nowy zestaw NovAge Ecollagen Wrinkle Power, w którego skład wchodzi żel do mycia twarzy, innowacyjny krem na dzień i na noc oraz krem pod oczy i serum? Poznaj 7 interesujących faktów na temat tej serii kosmetyków.

7 powodów, dla których pokochasz serię NovAge Ecollagen Wrinkle Power

1. NovAge Ecollagen to redukcja zmarszczek

Stosowanie zestawu Ecollagen Wrinkle Power zapewnia bardzo szybką, potwierdzoną przez testy konsumenckie redukcję zmarszczek prawie do 50%. Potwierdzają to również badania klinicznie. Krem, dzięki któremu na skórze pojawi się nawet połowę mniej zmarszczek? Jesteśmy na tak! Wystarczy stosować go systematycznie, by już w niecały miesiąc zobaczyć efekty.

2. NovAge Ecollagen to ochrona przeciwsłoneczna

Na kremie na dzień widnieje napis SPF 30, ważną informacją jest ta, że dzięki filtrowi SPF 30, krem na dzień Ecollagen Wrinkle Power chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB. Większość kremów – nawet tych w wysokim faktorem jest w stanie ochronić skórę jedynie przed szkodliwym promieniowaniem UVB.

UVA oznacza promieniowanie dłuższych, bardzo szkodliwych fal – ultrafiolet A powoduje starzenie się głębszych warstw skóry. UVB oznacza krótsze fale, natomiast ultrafiolet B atakuje wierzchnią warstwę skóry, to właśnie on odpowiada za oparzenia słoneczne. Krem z filtrem zapewnia skórze odpowiednie zabezpieczenie przed każdym rodzajem szkodliwego promieniowania słonecznego.

SPF to skrót od Sun Protector Factor; oznacza on wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej. Ten filtr chroni Twoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, zaś wskaźnik liczbowy (np. 30) oznacza, że Twoja skóra ma zapewnioną 30 razy większą ochronę niż w przypadku braku filtra.

3. NovAge Ecollagen to natychmiastowe nawilżenie

Krem na dzień i serum Ecollagen Wrinkle Power zawierają bardzo cenny składnik dla skóry, czyli kwas hialuronowy o odpowiedniej, niskiej masie cząsteczkowej. Zapewnia on natychmiastowe nawilżenie i daje efekt wypełnienia skóry “od wewnątrz”, a zatem wygładza płytkie zmarszczki i “wypycha” linie mimiczne. Krem pod oczy z tej serii działa bardzo podobnie: nawilża skórę, która staje się mniej podatna na zmarszczki, a dodatkowo likwiduje cienie i sińce pod oczami.

4. NovAge Ecollagen to doskonały, pełny rytuał pielęgnacyjny

Seria zawiera wszystko, czego potrzeba Twojej skórze do codziennej, pełnej i dokładnej pielęgnacji. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci codzienną pielęgnację, na każdym produkcie widnieje liczba kwadratów odpowiadająca danemu numerowi w 4 krokach pielęgnacji.

5. NovAge Ecollagen to tzw. efekt rozmycia

Krem pod oczy z innowacyjnej serii Ecollagen został stworzony w oparciu o technologię Optical Pearl: wywołuje ona natychmiastowy efekt polepszenia wyglądu okolic oczu. Taki efekt nazywany jest potocznie tzw. efektem rozmycia, ponieważ skóra staje się wyraźnie gładsza, rozluźniona i zrelaksowana a zmarszczki mniej widoczne.

6. NovAge Ecollagen to likwidacja cieni pod oczami

Zawarta w kremie kofeina działa rewelacyjnie: niweluje cienie pod oczami i opuchnięcia a ponadto przyspiesza metabolizm komórek. NovAge Ecollagen Wrinkle Power to skuteczny krem z filtrem pod oczy, który obfituje w składniki napinające skórę i wygładzające zmarszczki.

7. NovAge Ecollagen to cenne składniki aktywne

Seria zawiera cenne i skuteczne, sprawdzone składniki aktywne:

  • witamina E to świetny, silny antyoksydant, który chronię skórę przed działaniem wolnych rodników;
  • niacynamid i witamina B3 wzmacniają barierę ochronną skóry, zwiększając energię komórkową (pobudzając procesy naprawcze skóry i wzmacniając metabolizm komórkowy);
  • masło shea słynie ze swoich właściwości regenerujących, chroni przed utratą wilgoci, zawiera cenne kwasy tłuszczowe omega, sprawia, że skóra staje się miękka i elastyczna, a zmarszczki wygładzone;
  • kwas hialuronowy – to królewski, prymarny składnik zapewniający młodość skórze; to właśnie jego spadek sprawia, że skóra starzeje się z wiekiem;
  • roślinne komórki macierzyste szarotki – kultura komórek Leontopodium alpinum meristem cell culture – to innowacyjne rozwiązanie w walce ze starzeniem się skóry. Chronią one przed degradacją kolagenu i elastyny, a w konsekwencji zapobiegają starzeniu skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *