Givenchy Mister Brow Groom

Uniwersalny żel do brwi w formie transparentnej, który stylizuje brwi w naturalny sposób. To produkt, który układa niesforne włoski, dodając im przy tym objętości.

Givenchy Mister Brow Groom to chętnie wybierany żel do brwi.

 

ZALETY

  • to szybki sposób na stylizację brwi,
  • maksymalnie zagęszcza i pogrubia włoski,
  • ma nieklejącą, nieobciążającą formułę,
  • zawiera witaminy, które dogłębnie odżywiają brwi,
  • dość duża pojemność produktu.

WADY

  • występuje tylko w wersji transparentnej,
  • nadmiar produktu tworzy białą skorupę,
  • trzeba uważać podczas aplikacji,
  • wysoka cena.

Żel do stylizacji brwi Givenchy zapewnia brwiom elastyczność, ułatwiając codzienną stylizację. Szybkoschnąca formuła nie skleja włosków, nie zbryla się i nie osadza w nadmiarze. Ten dobry żel do modelowania brwi polecany jest kobietom i mężczyznom, którzy chcą poprawić wygląd swoich brwi. Mister Brow Groom zawiera witaminę B5, która pielęgnuje, regeneruje i odżywia osłabione regulacją czy nieodpowiednimi zabiegami włoski. Ergonomiczna szczoteczka jest intuicyjna i prosta w użyciu. To właśnie ona sprawi, że Twoje oczy zyskają zjawiskową oprawę. Żel do modelowania brwi Givenchy możesz używać zarówno samodzielnie, jak i łączyć z innymi produktami stylizującymi.

Jak stosować żel do brwi Givenchy?

Trzymaj szczoteczkę wygiętą częścią do góry. Przeczesuj brwi od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka. Następnie końcówką szczoteczki nałóż kosmetyk na brwi tuż nad zewnętrznym kącikiem oka. Ciesz się piękną stylizacją!

Żel do brwi Givenchy Mister Brow Groom – oceny, opinie

Transparentny żel do brwi jest chętnie wybieranym kosmetykiem, ponieważ nie można mu odmówić działania. Dodaje brwiom objętości i elastyczności, a szybkoschnąca formuła zapewnia dobrze ułożone włoski przez cały dzień. Kosmetyk zbiera pozytywne komentarze głównie ze względu na wygodny aplikator, który za każdym razem nakłada odpowiednią ilość produktu. Lekka konsystencja nie obciąża łuku brwiowego i wiele godzin utrzymuje go w ryzach. Givenchy Mister Brow Groom sprawdza się na każdych brwiach, nawet tych najbardziej niesfornych.

Givenchy Mister Brow Groom – gdzie kupić?

Ten żel do brwi znajdziesz zarówno w drogerii internetowej, jak i stacjonarnej.