TOO Faced Brow Wig Eyebrow Gel

Żel do modelowania brwi od TOO Faced znajdziesz w różnych odcieniach, więc wybierz odpowiedni dla siebie i zacznij działać. To produkt idealny do przedłużania, zagęszczania i pielęgnacji brwi. Bogate pigmenty w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dodają brwiom objętości i pięknego, naturalnego koloru.

Ten żel do stylizacji brwi to dobry wybór.

ZALETY

  • naśladuje gęsty, pełny wygląd brwi,
  • zagęszcza i podkreśla włoski,
  • ma formułę z włóknami żelowymi,
  • dyscyplinuje niesforne brwi.

WADY

  • sporo kosztuje,
  • trzeba precyzyjnie rozprowadzić żel na brwiach, by nie tworzył prześwitów.

Żel do brwi tej znanej marki doskonale zagęszcza i podkreśla nawet najcieńsze, najrzadsze włoski. Formuła z włóknami żelowymi odżywia i pielęgnuje wymagający łuk brwiowy. Włókna przylegają do skóry, wypełniając luki i ubytki oraz nadając brwiom niesamowitej objętości. W końcu Twoje włoski będą zdyscyplinowane przez cały dzień. Najwyższej jakości składniki aktywne sprawiły, że po ten żel do brwi chętnie sięgają kobiety na całym świecie. Nawet jeżeli Twoje włoski są niesforne, możesz być pewna, że ten żel do brwi szybko je ujarzmi. TOO Faced Brow Wig Eyebrow Gel da Ci efekty, jakich pragniesz.

Brow Wig – jak stosować?

Wczesz odrobinę żelu do brwi, zaczynając od przodu i wykonując ruchy ku górze. Następnie delikatnie rozczesz włoski na boki, zaczynając od początku łuku, aż w kierunku końcówek, aby te ułożyły się płasko. Końcówką aplikatora nałóż produkt bezpośrednio na skórę, aby wypełnić przerzedzone obszary. Delikatnie wmasuj kosmetyk w brwi, aby uzyskać naturalny wygląd włosków.

Żel do brwi TOO Faced – oceny, opinie

Produkt chętnie wybierany przez konsumentki, ponieważ ułatwia codzienną stylizację i daje naturalne efekty. Z nim w jedną chwilę stworzysz 'fluffy brows’, które obecnie są trendy. Żel do brwi TOO Faced szybko rozprowadzisz po całym łuku brwiowym i uzyskasz długotrwały, subtelny look na cały dzień. Wystarczy kilka pociągnięć wygodną szczoteczką, aby zyskać precyzyjny make-up.

TOO Faced Brow Wig Eyebrow Gel – gdzie kupić?

Znajdziesz go w drogeriach internetowych i stacjonarnych.