ILIA Beauty Essential Brow

Dobry żel do stylizacji brwi, który cieszy się pozytywnymi recenzjami i opiniami w sieci. Dostępny jest w trzech neutralnych odcieniach, więc na pewno przypadną Ci do gustu.

Po ten żel do brwi chętnie sięgają konsumentki.

ZALETY

  • pozwala budować krycie,
  • nie łuszczy się,
  • zapewnia utrwalenie bez połysku,
  • zagęszcza i wypełnia łuk brwiowy.

WADY

  • trzeba uważać, aby na brwi nie nałożyć za dużo produktu,
  • włoski delikatnie sztywnieją,
  • mała pojemność produktu,
  • bardzo wysoka cena.

Żel do stylizacji brwi świetnie przyciemnia włoski i wypełnia ubytki wszędzie tam, gdzie to konieczne. Wystarczy kilka machnięć wygodną szczoteczką, a Twoje brwi zwiększą swoją objętość i staną się precyzyjnie zagęszczone. Z łatwością możesz budować krycie, malując się zawsze tak, jak masz na to ochotę. Mieszanka naturalnych składników i substancji roślinnych dogłębnie nawilża, odżywia i regeneruje osłabione, przerzedzone włoski. Lekka, kremowa formuła doskonale się nakłada, nie łuszcząc się i nie osadzając w nadmiarze. Aplikator dociera nawet do trudno dostępnych włosków, utrwalając je na cały dzień. Żel do brwi pozwoli Ci w pełni kontrolować makijaż. Twoje brwi staną się elastyczne, choć nieco sztywniejsze, łatwe w układaniu, a do tego zrewitalizowane. Szczotkuj włoski w kierunku ich wzrostu, aby zdefiniować ich kształt. Stopniowanie poziomu intensywności ułatwia dwustronna szczoteczka, której włosie jest z jednej strony krótsze, a z drugiej dłuższe. Kolorowy żel do brwi Ilia Beauty zapewni Ci świetne utrwalenie bez połysku i nada włoskom odpowiedni kształt na cały dzień.

Jak stosować Ilia Beauty Essential Brow?

Nałóż produkt na czyste, osuszone brwi ruchami ku górze, aby zyskały naturalne wypełnienie i podkreślenie.

Żel do brwi Ilia Beauty Essential Brow – oceny, opinie

Według konsumentek to dobry kosmetyk, który znacznie zagęszcza i pogrubia brwi. Niełatwo go rozprowadzić, mimo że ma dwustronny aplikator, który powinien ułatwiać zadanie. Tuż po wyschnięciu włoski nieco sztywnieją, co dla wielu kobiet jest dużym minusem. Produkt utrzymuje brwi w jednym miejscu przez cały dzień, dając naturalne wykończenie.

Ilia Beauty Essential Brow – gdzie kupić?

Kosmetyk jest dostępny zarówno online, jak i stacjonarnie.