Wydłużanie rzęs. Znajdź swój salon kosmetyczny

Zabiegi na rzęsy polecane są właściwie dla każdego. Nie ma znaczenia, czy jesteś kobietą z miasta, czy z małej wioski. Wydłużanie rzęs można wykonać dzisiaj niemal w każdym salonie kosmetycznym. Zajrzyj do najbliższego w Twoim mieście i przekonaj się, że nie kłamiemy. Zanim jednak oddasz się w ręce pierwszej lepszej kosmetyczki, zastanów się chwilę. Czy warto zaufać komuś o tak małym doświadczeniu? Może jest lepsza metoda?

Oczywiście, że jest. Najlepsza metoda na wydłużenie naturalnych rzęs to odżywka Nanolash, ale niewiele kobiet wie jeszcze o jej właściwościach. Zanim przejdziemy do wprowadzenia w odżywki i omówienia ich cech, przyjrzyjmy się bliżej zabiegom kosmetycznym na rzęsy. Jak znaleźć swój salon, gdzie wydłużanie rzęs nie będzie kosztowne, czasochłonne i zakończy się sukcesem? To nie lada wyzwanie. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nie każda osoba z dyplomem kosmetyczki będzie umiała wykonać zabieg przedłużania prawidłowo. Bardzo często właśnie z braku doświadczenia i umiejętności wychodzą najgorsze efekty.

Gdzie przedłużać rzęsy?

Miejsc, w których oferują wydłużanie rzęs, jest naprawdę wiele. Coraz częściej nawet w mniej popularnych salonach fryzjerskich lub kosmetycznych wzbogacają swoją ofertę o zabiegi na rzęsy, paznokcie. Niestety można by polemizować na temat jakości tych usług. Dużo prawdy jest bowiem w tym, że jeśli ktoś specjalizuje się we wszystkim, to znaczy, że nie umie niczego. Okolice oczu to naprawdę delikatna strefa i lepiej nie ryzykować np. problemów okulistycznych.

Zalecamy, aby zastanowić się przynajmniej kilka razy nad wyborem, zanim podejmiemy ostateczną decyzję. Najlepiej udać się do sprawdzonych salonów, w których skupiają się właśnie na zabiegach kosmetycznych okolic oczu. Jeszcze lepiej zdecydować się na odżywkę do rzęs i brwi, która wydłuży włoski w sposób naturalny. Bez dwóch zdań jest to metoda, która daje największą pewność, że efekt nie będzie okupiony niechcianymi skutkami ubocznymi. Choć ich – w przypadku tak inwazyjnej metody, jak wydłużanie rzęs – nie da się ominąć całkowicie.

Co jest ważne przy wyborze salonu kosmetycznego?

Zanim zdecydujesz się na wydłużanie rzęs w pierwszym lepszym salonie, odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań. Krótka ankieta, którą przygotowaliśmy, pomoże Ci wybrać najlepsze miejsce. Odpowiadając na poniższe pytania, wyeliminujesz w prosty sposób salony, które mogą przynieść dużo więcej szkody niż korzyści. Zacznijmy.

Czy miejsce specjalizuje się tylko w przedłużaniu rzęs?

Jeśli tak, istnieje większe prawdopodobieństwo, że zrobią to bardziej profesjonalnie. Wyżej wspomnieliśmy już o wielozadaniowości. Jeśli ktoś potrafi zrobić wszystko, to raczej nie jest specjalistą w żadnej z tych rzeczy. Tylko skupiając się na jednym, możemy osiągnąć perfekcję. Osoba, która z zawodu jest fryzjerem, może posiadać tylko szczątkową wiedzę nt. przedłużania rzęs. Podobnie makijażystka lub wizażystka. Dobry salon powinien skupiać się tylko na rzęsach i zabiegach na twarz, a nie oferować wszystkiego po trochu. Zabiegi upiększające powinni wykonywać specjaliści, a nie przypadkowe osoby.

Czy pracujące w salonie osoby mają odpowiednie kwalifikacje?

Certyfikaty lub inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i ukończone kursy są świetnym potwierdzeniem jakości świadczonych usług. Dobry salon kosmetyczny nie zatrudni byle kogo, ale zbuduje swój zespół razem z profesjonalistami w swoim fachu. Wydłużanie rzęs to nie bułka z masłem, dlatego potrzeba odpowiedniej wiedzy i umiejętności, aby nie zrobić klientowi krzywdy. Nie bój się zapytać o ukończone przez kosmetyczki szkolenia, bo dla Ciebie to właśnie jest gwarancja efektu. Pamiętaj, że jeśli ktoś unika odpowiedzi, to oznacza, że ma coś do ukrycia.

Jaka jest oferta salonu?

Bardzo dużo na temat jakości usług może powiedzieć oferta i cennik. Jeśli w salonie można wykonać wiele rodzajów zabiegów, a wydłużanie rzęs nie ogranicza się tylko do metody 1:1, bardzo prawdopodobne, że znają się na rzeczy. Klient powinien zawsze mieć wybór, zwłaszcza że metod na wydłużanie rzęs jest sporo. Nie warto oddawać się w ręce kosmetyczki, która na każdej osobie stosuje te same sposoby przedłużania. Taki zabieg musi być dostosowany do stanu rzęs, wyglądu oczu, kształtu twarzy i preferencji klientki.

Czy kosmetyczka wszystko wyjaśnia?

Osoba, która wykonuje zabieg bez słowa, nie jest godna zaufania. To może oznaczać, że nie ma za wiele do powiedzenia na temat tego, co robi. Wydłużanie rzęs to zabieg, o którym klientka może wiedzieć niewiele. Dlatego dobry stylista rzęs w trakcie jego wykonywania będzie opowiadał o tym, co zamierza zrobić, dlaczego wybrał taki sposób, na czym to polega i co aktualnie dzieje się z naszymi rzęsami. Możesz sama nawiązać rozmowę z kosmetyczką i wypytać o szczegóły. Jeśli będzie udzielała niesatysfakcjonujących lub wymijających odpowiedzi, zmień salon.

Warto wiedzieć, że dobry stylista rzęs poinformuje także o ryzyku, jakie niesie ze sobą wydłużanie rzęs. Nie przemilczy faktu częstych uczuleń, podrażnień, osłabienia rzęs lub problemów z oczami, które mogą się ewentualnie pojawić przy doczepianiu rzęs. Zaproponuje również alternatywę, którą możemy zastosować w przypadku zrezygnowania z zabiegu. Średnio 8/10 kosmetyczek poleca stosowanie serum do rzęs i brwi NANOLASH, która daje lepsze i trwalsze efekty niż sztuczne wydłużanie.

Uwaga! Sygnałem ostrzegawczym powinien być każdy dyskomfort podczas zabiegu. Łzawienie, pieczenie i inne dolegliwości w trakcie przedłużania nie wróżą nic dobrego! Natychmiast poinformuj o tym stylistkę rzęs i przerwij zabieg. Możesz być uczulona na syntetyczne kleje, sztuczne rzęsy, jedwabne włókna lub te z futra norek. Podobne wrażenie dyskomfortu może być oznaką, że zabieg wykonywany jest nieprawidłowo i z dużą szkodą dla naturalnych rzęs.

A MOŻE ODŻYWKA DO RZĘS?

Nanolash - dlugie, geste i mocne rzesyZamiast tracić pieniądze u kosmetyczki i bezskutecznie szukać salonu, w którym efekty będą spełniać nasze oczekiwania, lepiej od razu przejść do alternatywnych rozwiązań.
Nie ma wątpliwości co do tego, że odżywka do rzęs i brwi Nanolash jest lepszym sposobem na długie i piękne rzęsy. Cena wydłużania rzęs nie może równać się z kosztem stosowania serum. Za zabieg zapłacimy niejednokrotnie dwu- lub trzykrotnie więcej niż za maskarę i trzeba go regularnie powtarzać. Natomiast koszt stosowania odżywki nie przewyższa dziennie ceny jednego cukierka. Więcej wydajemy na przekąski w przerwie od pracy. Ale nie koszty są najważniejsze, choć i one odgrywają kluczową rolę.

Kobietom zależy na szybkim efekcie, i to faktycznie daje wydłużanie rzęs metodami objętościowymi. Co z tego, skoro rezultaty są tymczasowe, trzeba je stale odnawiać i niejednokrotnie idą w parze z niechcianymi skutkami ubocznymi. Lepiej wykazać trochę cierpliwości i zastosować odżywkę Nanolash. Nasze rzęsy staną się długie, gęste i mocne już po kilku tygodniach. Efekt nie zniknie tak szybko. Odżywka działa bowiem niezależnie od cyklu życia rzęsy. Serum działa źródło, a więc każda nowa rzęsa będzie wyrastała silna i długa.

Nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy na wydłużanie rzęs w salonie kosmetycznym, gdzie dodatkowo możemy nabawić się efektów ubocznych. Zdecydowanie lepiej postawić na naturalny sposób przedłużania, czyli odżywkę do rzęs i brwi. Najlepsze w rankingach i w opinii specjalistów jest serum Nanolash. Zawiera naturalne składniki, które odżywiają, regenerują i wzmacniają rzęsy, a także stymulujące cebulki do wydajniejszej pracy. Efektem tego są długie, grube i gęste naturalne rzęsy, które utrzymują się dużo dłużej niż kilka tygodni (jak wydłużanie rzęs w salonie).

9 Komentarze “Wydłużanie rzęs. Znajdź swój salon kosmetyczny”

 1. Aleksandra

  Ja wolę odżywiac swoje naturalne rzęsy niż doklejać sztuczne.

  Odpowiedz
 2. inez19

  Ja też nie jestem przekonana do takiego sztucznego efektu

  Odpowiedz
 3. Milena

  ładnie przedłużone rzęsy widziałam tylko na zdjęciach,jeszcze nigdy na żywo. Chyba naprawdę mało jest kosmetyczek,które potrafią osiągnąć naturalny efekt.

  Odpowiedz
 4. ewcia

  rzęsy robiłam w jednym z najlepszych salonów a i tak po ściągnięciu moje naturalne rzęsy były połamane i zniszczone

  Odpowiedz
 5. Karolina S

  Ja używam tej odżywki, żeby wydłużyć i wzmocnić rzęsy, wtedy mogę bez obaw podkręcać rzęsy zalotką lub robić lifting 🙂 chociaż moję rzęsy i bez tych zabiegów wyglądają dobrze.

  Odpowiedz
  • Nelka

   u mnie nanolash też się świetnie spisał 🙂 teraz mam długie i ładnie podwinięte rzęsy 🙂

   Odpowiedz
 6. Wiktoria91

  ja bardzo krótko nosiłam sztuczne rzęsy, ponieważ dostałam alergii na klej, musiałam je zdjąć na drugi dzień po założeniu

  Odpowiedz
 7. malin@

  Używam tej odżywki od miesiąca, skusiły mnie zdjęcia na jakimś blogu i bardzo dobre opinie. Niestety zdarza mi się zapomnieć o nałożeniu, ale efekty i tak widać , na razie rzęsy się tylko odrobinę wydłużyły, ale już nie wypadają 🙂

  Odpowiedz
 8. Kaaasia

  mnie o nanolashu powiedziała kosmetyczka, do której trafiłam, bo nieudanym zagęszczeniu, ale poki co smaruję olejkiem rycynowym

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *