Barwy Harmonii – różane masło do ciała marki BARWA

Dzika róża jest niezaprzeczalnie jednym z tych składników, które zajmują stałe miejsce na łazienkowych półkach w różnych postaciach. Jej zapach można lubić lub nie, ale nie da się zaprzeczyć właściwościom olejków różanych – wspomagają leczniczo, usuwają zmęczenie i znacznie wygładzają skórę.

Naprzeciw oczekiwaniom wielbicielek produktów z dzikiej róży wychodzi marka Barwa ze swoją linią produktów Barwy Harmonii. Na szczególną uwagę zasługuje masło różane do pielęgnacji ciała, które intensywnością swojego zapachu i wyjątkowo przyjazną formułą zachęca do kupna. Producent zachęca do otulenia swojej skóry aromaterapeutycznym zapachem dzikiej róży. Masło różane ROSE to delikatnie kremowy mus, który – mimo mocno maślanej konsystencji – wchłania się błyskawicznie, nie pozostawiają tłustej skóry i pozostawiając ją aksamitnie gładką i nawilżoną.

Co znajduje się w składzie kosmetyków Barwy Harmonii?

Warto wspomnieć, że różane masło Barwy Harmonii to produkt o tradycyjnej recepturze, choć marka Barwa stosuje w produkcji swoich kosmetyków także wiele nowoczesnych technologii. Masło różane Barwy Harmonii ROSE zawiera ekstrakt z dzikiej róży wzbogacony o naturalny olej ze słodkich migdałów, masło shea oraz witaminę E. Kosmetyk nie zawiera parabenów, składników pochodzenia zwierzęcego lub substancji uczulających. Oparcie formuły różanego masła Barwa na delikatnych składnikach to wyjście naprzeciw oczekiwaniom osób z bardzo wrażliwą i skłonną do przesuszeń skórą.

Jak działa masło do ciała ROSE od Barwy?

Barwy Harmonii to przede wszystkim linia kosmetyków głęboko nawilżających, których zadaniem ma być regeneracja naskórka, zabezpieczanie go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i intensywne wygładzanie. Efekt nawilżenia różanym masłem Barwy Harmonii ma utrzymywać się długo, a więc można uznać, że jest to masło do ciała idealne na zimowe, mroźne dni, bo zapewni długotrwałą ochronę skóry przed wysuszeniem. Masło różane Barwy Harmonii ROSE to kompleksowa odpowiedź na problemy osób borykających się z przesuszoną skórą, która potrzebuje natychmiastowego wydłużenia. Marka Barwa stworzyła masło do ciała, które od razu po zastosowaniu daje efekt aksamitnie miękkiej, wygładzonej i zdrowej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *