Który tusz do rzęs pomoże osiągnąć efekt jak z salonu? Sprawdź to!

Czas zmienić tusz do rzęs? A może czas znaleźć zupełnie nowy produkt, który pozwoli na osiągnięcie zadowalających efektów? Właśnie po to powstał poniższy ranking. Ma on na celu wyłonienie tuszu, który zasługuje na miano najlepszego i dzięki któremu każda kobieta będzie mogła zaoszczędzić swój cenny czas. Sprawdź więc, który produkt powinien znaleźć się w Twojej kosmetyczce.

Czy tusz faktycznie zagwarantuje efekt sztucznych rzęs?

Oglądając reklamy maskar, które reklamowane są przez znakomite celebrytki, można odnieść wrażenie, że te tusze potrafią zdziałać prawdziwe cuda! Panie w reklamie mają piękny i naturalnie wyglądający wachlarz rzęs, który tak naprawdę… nie jest do końca naturalny!

Warto pamiętać o tym, że producenci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nic nie działa na potencjalnych konsumentów lepiej, niż bodźce wizualne. Właśnie dlatego zatrudniają do promowania swoich produktów znane postacie, a także korzystają z dostępnych chwytów. Modelki rzadko kiedy w reklamach prezentują swoje rzęsy. Raczej jest to efekt pracy stylistów.

Nie oznacza to jednak, że tusz do rzęs nie jest efektywny. Najlepsze maskary są w stanie znacznie wydłużyć i pogrubić włoski, a dzięki możliwości stopniowania efektu, istnieje możliwość zbliżenia się do efektu sztucznych rzęs. Pozostaje jednak kwestia wyboru odpowiedniego kosmetyku.

TOP 4 tusze do rzęs, które otworzą spojrzenie!

Znalezienie produktów do malowania rzęs, które faktycznie wyróżniają się na tle innych nie było najłatwiejsze. Jednak udało się wyselekcjonować cztery z nich, które wydają się być doskonałe lub bliskie doskonałości. Które z nich warto mieć w swojej kosmetyczce?

1. Tusz do rzęs Nanolash

najlepszy trwaly tusz do rzęs

Ranking rozpoczyna się od niekwestionowanego lidera. Jest nim tusz do rzęs Nanolash, który zasługuje na oklaski! Panie mogą wybrać jedną z dwóch, dostępnych wersji. Mowa tu o:

Bez względu na to, który rodzaj tuszu panie wybiorą, mogą za każdym razem oczekiwać spektakularnych efektów. Co więcej, każdy wariant tuszu do rzęs Nanolash posiada unikatową, perfekcyjnie wyprofilowaną szczoteczkę. Pozwala ona na:

  • równomierne pokrycie włosków tuszem;
  • rozczesanie włosków;
  • uchwycenie rzęs w kąciku oka bez brudzenia powieki.

Nie można także nic zarzucić trwałości maskary. Tusz Nanolash nie osypuje się, nie kruszy, a także nie rozmazuje, nawet podczas kontaktu z wilgocią.

2. Lashcode Mascara

tusz do rzęs lashcode

Lashcode Mascara to wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs, który pozwala uzyskać zadowalające efekty już od pierwszego pociągnięcia szczoteczką. Jest ona wyprofilowana w specjalny sposób. Panie mogą być pewne, że zagwarantuje ona precyzyjne rozdzielenie rzęs, a także nie pozostawi na nich żadnych grudek.

Lashcode Mascara to wyjątkowo trwały tusz do rzęs. Jak do tej pory, żadna z użytkowniczek nie zgłosiła faktu osypywania się lub kruszenia produktu w ciągu dnia. Panie nie muszą się także martwić o rozmazywanie się tuszu w deszczowe dni.

3. Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara

Kolejną propozycją tuszu do rzęs, na który warto zwrócić uwagę, jest Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara. Tusz można nazwać dobrym, ale nie najlepszym. Głównym mankamentem jest to, że maskara mocno skleja włoski i pozostawia na nich wyraźne grudki. Co więcej, problematyczna okazuje się również trwałość samego produktu. W kontakcie z wilgocią, zaczyna się on dość mocno rozmazywać.

Jeśli zaś chodzi o kruszenie się, to może to nastąpić delikatnie po całym dniu. Plusem Laura Mercier Extra Lash Sculpting Mascara może być jednak szczoteczka. Posiada ona krótkie włoski osadzone na trzonku w równych rzędach. To z kolei warunkuje fakt, że produkt zostanie równomiernie rozprowadzony.

4. Maybelline Great Lash

Maybelline Great Lash to produkt, który większości kobiet jest świetnie znany. Tusz ten można dostać praktycznie w każdej drogerii, a kolorowe opakowanie od razu przyciąga wzrok. Tusz jest wyposażony w dość dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. Z pewnością panie docenią to, z jaką łatwością rozczesuje ona włoski i rozprowadza po nich maskarę.

Dość dużym problemem staje się jednak trwałość samego produktu. Kosmetyk  ma wyjątkowo płynną konsystencję, więc odradza się nakładanie więcej niż jednej warstwy. Ma on tendencję do kruszenia się i osypywania po całym dniu.

Wybierz tusz do rzęs idealny dla Ciebie!

Powyżej zostały przedstawione cztery maskary. Na ich tle znacząco wyróżnia się tusz do rzęs Nanolash, który określany jest jako premium. Jednocześnie pozostałe kosmetyki również nie zaliczają się do najgorszych.

Każda z kobiet musi wybrać taki tusz, który najlepiej będzie jej pasował. Warto zwrócić uwagę na łatwość aplikacji, szczoteczkę, a także sam skład i działanie produktu. Dzięki temu z pewnością każdy makijaż oka będzie prawdziwą przyjemnością.