Piankowe paski do koloryzacji: Highligting Foam Strips. Jak oceniają je fryzjerzy?

Idealne dla profesjonalnych kolorystów i stylistów, trwałe, proste w stosowaniu, piękne i eleganckie. Izolują ciepło i utrzymują pożądaną temperaturę bez przegrzewania włosów. Skracają czas zabiegu koloryzacji. Biodegradowalne. To tylko część zalet innowacyjnych pasków Highligting Foam Strips do farbowania i rozjaśniania. Marka Colorcuts zaskakuje wyjątkowym produktem – nie może go zabraknąć w Twoim salonie!

Highligting Foam Strips z linii Colorcuts – charakterystyka 

To nowoczesne, sprytne paski, już pocięte i gotowe do użycia! Stworzone z myślą o farbowaniu i rozjaśnianiu włosów, są przeznaczone do wszystkich technik koloryzacji. Niezwykle elastyczne i świetnie dopasowują się do dłoni, nie szeleszczą się i nie rwą ani nie gniotą, udaremniając nałożenie mieszanki na pasmo. Pasek pozwala na szybkie i wygodne nanoszenie farby. Ponadto paski nie przegrzewają włosów, co wpływa dobrze na ich kondycję. Utrzymują perfekcyjną temperaturę podczas koloryzacji, a rozjaśniacz nie wysycha pod paskiem. 

Paski do koloryzacji od Colorcuts – stosowanie

Jak używać tych lekkich, polietylenowych pianek do koloryzacji? To naprawdę dziecinnie łatwe i z pewnością poradzi sobie z tym nawet świeżo upieczona adeptka sztuki fryzjerskiej lub stażystka w Twoim salonie:

 • Oddziel pasmo włosów, które będzie kolorowane
 • Umieść je na na pasku. Pianka Colorcuts bez problemu trzyma się od samej nasady włosów. 
 • Nałóż farbę na włosy za pomocą pędzla.
 • Złóż piankę na pół i ściśnij: warstwy przykleją się do siebie.
 • Powtórz czynność na każdym pasemku, które chcesz koloryzować lub rozjaśniać. 

PRZYDATNY TIP!

Jeśli stosujesz różne odcienie farby – zaznaczaj je odmiennymi kolorami pasków. Dzięki temu będziesz wiedziała, jaki odcień znajduje się pod pianką Colorcuts. Przejmij całkowicie kontrolę nad procesem warstwowej koloryzacji włosów! Twórz piękne ombre, sombre, baleyage itp.: Highligting Foam Strips ułatwią i przyspieszą każdą  koloryzację!

Najlepszy wybór według opinii profesjonalistów

Perfekcyjnemu efektowi Colorcuts zaufały już tysiące fryzjerów i stylistów na całym świecie. Nie bez powodu uważają, że to doskonałe paski do profesjonalnej koloryzacji włosów! Cenione za innowację, estetykę, komfort pracy i troskę o środowisko, ponieważ są one biodegradowalne i w dodatku – nadają się do wielokrotnego użycia! Jedyne co trzeba zrobić, to je uprać i już można stosować ponownie. Każdy paseczek zniesie bez problemu kilka prań! To nie tylko praktyczne, ale też bardzo ekonomiczne!

paski do farbowania wlosow

Nic dziwnego, że Highligting Foam Strips pojawiają się w największych salonach fryzjerskich. Profesjonaliści wysoko je oceniają, ponieważ paski są:

 • ekologiczne
 • ekonomiczne
 • bardzo wygodne i łatwe w użyciu
 • uwielbiają je klientki
 • są lekkie, komfortowe, nie szeleszczą
 • skracają czas koloryzacji
 • dbają o włosy

Poznaj je! Wejdź na stronę producenta www.colorcuts.mt i poznaj opinie oraz zamów rewolucyjne pianki Colorcuts do swego salonu!