Color Minded Sulfate Free – szampon do włosów koloryzowanych

Koloryzacja włosów zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko zniszczenia włosów, bez względu na to, jak dobrej farby ze składnikami odżywczymi użyjemy do koloryzacji. Z czasem włosy stają się zmatowione i tracą świeżość koloru w naturalnym procesie wypłukiwana pigmentu. Naprzeciw tym problemom wychodzi Bumble and Bumble ze swoich szamponem Color Minded Sulfate Free. Co oferuje szampon Bumble and Bumble? Jakie właściwości ma Color Minded Sulfate Free Shampoo?

Color Minded Sulfate Free Shampoo to przede wszystkim kosmetyk pielęgnacyjny do włosów, który nie zawiera siarczanów. Siarczany w znaczący sposób wysuszają włosy, a to efekt niepożądany, stąd w kosmetykach pielęgnacyjnych od Bumble and Bumble nie znajdziemy tych szkodliwych składników. Dzięki zastosowaniu takiej formuły szampon delikatnie myje koloryzowane włosy i zapewnia jednocześnie naturalną równowagę hydrolipidową skóry głowy i włosów. Color Minded Sulfate Free Shampoo Bumble and Bumble wspiera preparaty koloryzujące wzmacniając ich działanie przez dłuższy czas od momentu koloryzacji. Farbując włosy, zwłaszcza na intensywne kolory, warto zainwestować w taki produkt, który skutecznie utrzyma efekt farbowania, a koloryzacja będzie świeża dużo dłużej niż zazwyczaj.

Warto nadmienić, że Bumble and Bumble zastosowało we wszystkich produktach z tej serii kompleksową technologię Ochrona Koloru, która ma dawać gwarancję udanej koloryzacji i utrzymania koloru. Stosując Color Minded Sulfate Free Shampoo – ale również inne kosmetyki z tej serii, np. odżywkę w tubie, preparat do wykańczania fryzury i odżywkę z filtrem UV – zapewnimy włosom zdrowy blask. Dzięki dwóm polimerom działającym uszczelniająco na strukturę włosa unikniemy występowania przebarwień, utraty koloru lub jego zmatowienia. Szampon od Bumble and Bumble tworzy na włosach ochronny film, który nie tylko zatrzymuje wypłukiwanie koloru, ale również nawilża włosy i znacząco odżywia ich komórki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *