Sztuczne rzęsy w kępkach? Oto ranking najlepszych produktów!

Czy istnieje jedna wizja idealnych rzęs? Z pewnością nie. Oprawa oczu i jej wygląd jest indywidualną sprawą każdej z kobiet. Jednak każda z nich pragnie jednego – długich, gęstych i pięknie podkręconych rzęs. Dzięki gotowym kępkom do samodzielnej aplikacji każda z pań może taki efekt uzyskać bez wychodzenia z domu. Jednak które z nich okażą się najlepsze?

Ranking gotowych rzęs do samodzielnej aplikacji – dlaczego powstał?

Panie od zawsze poszukiwały sposobów na to, by poprawić wygląd swoich rzęs i sprawić, by były one bardziej widoczne. Niestety, matka natura nie jest pod tym względem zbyt łaskawa. Naturalne włoski praktycznie zawsze są słabe, cienkie i mają tendencję do blaknięcia.

Różnorodne tusze do rzęs nie dawały zadowalających rezultatów, a trwałe przedłużanie włosków nie było rozwiązaniem dla każdej kobiety. Od momentu pojawienia się kępek do samodzielnej aplikacji, mamy do czynienia z prawdziwą rewolucją.

Wiele kobiet w pośpiechu kupowało opakowania gotowych rzęs i starało się wykonać samodzielną aplikację w domu. Właśnie dlatego powstał wspomniany już ranking.

Ujęte są w nim jedynie te sztuczne rzęsy do samodzielnej aplikacji, które zasługują na większą uwagę. Cieszą się one pozytywnymi opiniami wśród kobiet, które interesuje samodzielne przedłużanie rzęs, a także wyróżniają się na tle konkurencji.

Ranking sztucznych rzęs do domowej aplikacji – TOP 5 

Choć na rynku kosmetycznym można znaleźć nieskończenie wiele produktów do przedłużania rzęs, to jednak nie wszystkie z nich są faktycznie „najlepsze”. Rzęsy do samodzielnej aplikacji powinny być trwałe, wygodne w przyklejaniu, a także powinny pozwolić na osiągnięcie zadowalających rezultatów. Które rzęsy w kępkach spełniają więc te kryteria?

1. Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash

Na pierwszym miejscu, w rankingu TOP 5 najlepszych, gotowych kępek do samodzielnego przedłużania rzęs, znajduje się produkt od marki Nanolash. Kępki DIY Eyelash Extensions to gotowe kępki rzęs, które umożliwiają wykonanie domowej aplikacji. Według producenta nie powinna ona zająć więcej niż 10 minut. Kwestię tę potwierdzają opinie zadowolonych kobiet.

Są to sztuczne rzęsy do samodzielnej aplikacji, które spełnią oczekiwania współczesnych kobiet. Do ich największych zalet można zaliczyć:

  • miękkość – kępki DIY Lash Extensions są praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia;
  • estetyka – rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash świetnie imitują naturalne włoski;
  • różnorodność – do wyboru jest aż 8 modeli kępek, a w jednym opakowaniu można znaleźć ich 3 rozmiary: 10, 12 i 14 mm;
  • cruelty free – to również ma ogromne znacznie dla niektórych kobiet.

Oczywiście na tym atuty kępek DIY Lash Extensions od Nanolash się nie kończą. Producent deklaruje, że są one w stanie wytrzymać nawet do 5 dni. Jednak w sieci pojawia się wiele opinii kobiet, odnośnie tego, że przy odpowiedniej pielęgnacji aplikacja utrzymała się znacznie dłużej.

Warto podkreślić, że w sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Oprócz gotowych kępek można znaleźć w nim inne, niezbędne akcesoria jak np. bonder, remover, sealer czy pęsetę do rzęs.

W tym wypadku nie można mieć wątpliwości, dlaczego to kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash zasługują na pierwsze miejsce w rankingu.

2. Lilac St Intro Starter Kit

Lilac St Intro Starter Kit to kolejne gotowe rzęsy, które umożliwią wykonanie samodzielnej aplikacji w domu. W sprzedaży dostępne są kępki w różnym rozmiarze od 10 do nawet 16 mm. Pozwala to na wykonanie zarówno rzęs objętościowych w typie Russian Volume, ale także na delikatne przedłużenie. Panie mogą dowolnie manewrować kępkami Lilac St Intro Starter Kit, aż do momentu, w którym uzyskają satysfakcjonujące rezultaty.

Rzęsy w kępkach Lilac St. są nietuzinkowe i często nawet kolorowe, jednakże ich opakowania są wyjątkowo małe i wyjątkowo kosztowne. Opakowanie uzupełniające składa się z zaledwie 10 kępek, co pozwala na wykonanie tylko jednej aplikacji. Ich jakość jest dobra, jednak w tej cenie można nabyć o wiele większe opakowanie lepszej jakości kępek rzęs.

W zestawie znajduje się zarówno klej jak i pęseta, a sama aplikacja tych rzęs powinna być dość prosta. Kępki Lilac St Intro Starter Kit oferują:

  •  naturalny wygląd – cienkie i delikatne włoski świetnie komponują się z naturalnymi rzęsami;
  • lekkość – podobnie jak w przypadku produktu od Nanolash, te kępki również są niewyczuwalne podczas noszenia;
  • różnorodność – na szczególne uznanie zasługuje tu zróżnicowanie rozmiarów, które umożliwia wykonanie dowolnej stylizacji.

Rzęsy Lilac St Intro Starter Kit nie wymagają tego, by ściągać je do snu. Oferowana trwałość szacowana jest na kilka dni. Oczywiście wiele uzależnione jest od tego, w jaki sposób panie będą dbały o wykonaną aplikację.

Niestety, ale cieżko tu mówić o najlepszym produkcie. Kępki DIY Lash Extensions gwarantują te same zalety, a dodatkowo aplikacja utrzyma się do 5 dni bez względu na okoliczności.

3. Glamnetic Lash Extensions Kit

Glamnetic Lash Extensions Kit to gotowe kępki rzęs do samodzielnej aplikacji. Producent gwarantuje, że wymarzone efekty można uzyskać już w ciągu 5 minut.

Faktycznie, kępki do samodzielnej aplikacji od Glamnetic sprawiają wrażenie elastycznych. Wyróżniają się one:

  • trwałością – kępki te mają utrzymać się nawet do 5 dni;
  • czarnym, elastycznym paskiem – dzięki niemu możliwe jest sprytne zakrycie linii łączenia;

Jednocześnie, by naturalne włoski połączyły się z rzęsami do samodzielnej aplikacji od Glamnetic, trzeba je odpowiednio przygotować. Nie wystarczy tu kompletny demakijaż. Producent zaleca, by przed wykonaniem aplikacji podkręcić rzęsy zalotką. Także opieka nad rzęsami po wykonaniu aplikacji jest w tym przypadku o wiele bardziej wymagająca. Rzęsy należy przeczesywać, a spanie jest zalecane tylko w konkretnych pozycjach. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że choć sama aplikacja tych rzęs w kępkach jest łatwa, to ich noszenie przez więcej niż jeden dzień nie należy już do rzeczy szczególnie komfortowych.

Zalety tych rzęs w kępkach? Pokrywają się z tymi oferowanymi przez produkt Nanolash. Znów można powiedzieć, że Glamnetic Lash Extensions Kit nie wyróżniają się niczym specjalnym. Co więcej, ich cena jest dość wysoka, biorąc pod uwagę lepsze i atrakcyjniejsze cenowo kępki DIY Lash Extensions.

4. Ardell X-tended Wear Lash System KIT

Kępki Ardell X-tended Wear Lash System KIT oferują różne rozmiary do wyboru. To z kolei przekłada się na ogromne możliwości ich stylizacji. Panie mogą zdecydować się na wykonanie aplikacji Hollywood Volume, ale także na delikatne podkreślenie swojego spojrzenia.

W zestawie panie znajdą nie tylko kępki, ale także i aplikator, klej oraz sealer, który pomoże usunąć lepką warstwę.

Rzęsy Ardell X-tended Wear Lash System KIT cieszą się dużym uznaniem wśród kobiet. Jednak nie brakuje także negatywnych opinii. Panie raczej nie są zadowolone z wysokiej ceny i niskiej wydajności preparatów. Ponadto, jakość wykonania i estetyka wykończenia kępek Ardell jest adekwatna do ich ceny, czyli nienajwyższa. Mimo tego, że są to rzęsy w kępkach, dają one zauważalnie sztuczny efekt.

5. LLBA DIY Lash Extension Kit

Na ostatnim miejscu TOP 5 najlepszych produktów do samodzielnego przedłużania rzęs w domu znalazły się kępki LLBA DIY Lash Extension Kit. Również są one przeznaczone do domowej aplikacji i pozwolą na osiągnięcie naturalnych efektów.

Kępki LLBA DIY Lash Extensions Kit występują w różnych rozmiarach do wyboru. Jednak w przeciwieństwie do kępek Nanolash, w jednym opakowaniu można znaleźć rzęsy jedynie w konkretnym rozmiarze. W efekcie, możliwości stylizacji są nieco bardziej ograniczone niż w przypadku produktu od Nanolash.

Trzeba także zwrócić uwagę na to, że opakowania uzupełniające różnią się liczbą znajdujących się w nich kępek, mimo cen wyraźnie sugerujących, że powinno być ich sporo w każdym z modeli. Następna istotna sprawa to fakt, że niektóre rzęsy w kępkach do samodzielnego przedłużania wymagają wcześniejszego użycia zalotki.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji LLBA DIY Lash Extensions Kit występują także w zestawie. Jeśli panie się na niego zdecydują, wówczas otrzymają one także klej i aplikator.

LLBA DIY Lash Exteniosns Kit zamykają zestawienie najlepszych produktów do stylizacji rzęs w domu. Nie są one tak trwałe i łatwe w aplikacji jak kępki DIY Lash Extensions. Niemniej jednak śmiało można powiedzieć, że powinny one sprostać nieco mniejszym oczekiwaniom.

Ranking gotowych kępek do samodzielnej aplikacji w domu – które z nich warto wybrać?

Nie da się ukryć, że wybór gotowych kępek rzęs do samodzielnej aplikacji w domu, może być dla wielu kobiet prawdziwym wyzwaniem. Właśnie z tego powodu powstał przedstawiony powyżej ranking, by to zadanie maksymalnie ułatwić.

Oczywiście, każdy z wymienionych produktów posiada wiele zalet. Aplikacja gotowych kępek jest wyjątkowo prosta i możliwa do zrealizowania w zaledwie kilka minut. Panie jednak muszą na spokojnie przeanalizować, na czym najbardziej im zależy.

Niekwestionowanym liderem w zakresie samodzielnego przedłużania rzęs wydają się być kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. W jednym opakowaniu można znaleźć aż 3 rozmiary, a dodatkowo oferowanych jest aż 8 różnych modeli do wyboru. Co więcej, rzęsy te pozwalają na wykonanie aplikacji, która utrzyma się nawet do 5 dni.

Pozwalają one na wykonanie dowolnej stylizacji, która będzie nie tylko spektakularna, ale także i trwała. Finalna decyzja należy jednak do kobiet, które powinny uwzględnić przede wszystkim swoje potrzeby i oczekiwania.