Pulsacyjny masażer do twarzy ze złotem od DermoFuture

Na początku stycznia tego roku DermoFuture Precision zaprezentowało swój najnowszy produkt, pulsacyjny masażer do twarzy z głowicą z 24-karatowego złota. Masażer DermoFuture unoszący kontur twarzy można nabyć za niezbyt wygórowaną cenę w większych drogeriach, takich jak Rossmann. DermoFuture pozytywne opinie na temat tego innowacyjnego produktu zbiera od samego początku. Nic dziwnego, bo masażer do twarzy ze złotem to nowość warta przetestowania.

Jak działa pulsacyjny masażer do twarzy DermoFuture?

Przyzwyczailiśmy się do nieco innych masażerów, z większymi głowicami. Masażer od DermoFuture ma kształt litery T i jest bardziej poręczny. Producent zapewnia, że jego głowica masująca wzbogacona jest 24-karatowym złotem w 99,9% i pulsuje ze średnią prędkością 6,5 tys. wibracji w przeciągu minuty.

Skóra traci swoją świeżość i elastyczność w naturalny sposób poprzez utratę kolagenu, niedotlenienie i zaburzenia w strukturze skóry wywołane czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Masażer DermoFuture ma temu zapobiegać. W trakcie masażu skóry głowica uwalnia do skóry jony złota w czystej postaci, a one mają stymulować produkcję kolagenu w skórze. Jony złota regulują gospodarkę bioelektryczną organizmu, wspierają metabolizm oraz regenerację komórek, także skóry.

Wystarczą dwa około 3-minutowe masaże twarzy dziennie (najlepiej rano i wieczorem), aby osiągnąć zauważalne efekty. Pulsacyjny masażer do twarzy z głowicą wzbogaconą złotem to produkt eliminujący zmarszczki w miejscach, w których skóra starzeje się najszybciej – wokół oczu, ust, na podbródku oraz na szyi. DermoFuture obiecuje, że pulsacyjny masażer z 24-karatowym złotem przynosi takie efekty, jak:

  • skorygowanie owalu twarzy,
  • podniesienie konturów twarzy,
  • przyspieszenie krążenia krwi,
  • dotlenienie komórek skóry,
  • uelastycznienie skóry twarzy.

Masażery do twarzy są powszechnie stosowane i dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych i online. Nie każdy wibracyjny masażer do twarzy jest jednak wzbogacony czystym złotem i obiecuje tak wysoce skuteczne działanie liftingujące. DermoFuture w tym przypadku wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientkom oferując zaawansowany masażer do twarzy w naprawdę korzystnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *