Suchy olejek arganowy od GlySkinCare nie tylko do włosów

GlySkinCare to opierająca się na naukowych rozwiązaniach amerykańska linia produktów kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Suchy olejek arganowy tej marki to kosmetyk silnie nawilżający, do stosowania na włosy lub całe ciało. Co oferuje Argan Dry Oil for Body & Hair? Jaki jest olejek od GlySkinCare? Krótki opis tej propozycji do codziennej pielęgnacji ciała znajduje się poniżej.

Działanie suchego oleju arganowego GlySkinCare opiera się w większości na naturalnym oleju arganowym (Argania Spinosa Kernel Oil) i kompleksie witaminowym, ze zwiększoną dawką witaminy E (w postaci tzw. octanu tokoferolu). Oprócz tego produkt zawiera dodatkowy tłusty emolient pochodzenia naturalnego (oleinian decylu) i dimetikon – syntetyczny olej silikonowy. W składzie znajdziemy oprócz tego kilka chemicznych składników, takich jak cyklopentasiloksan, czy adypinian diizopropylu. Skład mocno różnorodny, ale skuteczny.

Suchy olejek arganowy GlySkinCare to mocno nawilżająca formuła, która bez większych problemów wchłania się w skórę i włosy już chwilę po użyciu. To duży plus olejku, bo inne produkty z tej kategorii pozostawiają tłustą warstwę ciężką do usunięcia. Olejek GlySkinCare to delikatny produkt, który sprawia, że skóra staje się jedwabiście miękka i odżywiona. To samo dzieje się z włosami, kiedy zdecydujemy się na ich pielęgnację olejkiem arganowym – dotychczas suche i zniszczone kosmyki zostają zregenerowane i nabierają połysku.

Suchy olej arganowy GlySkinCare to kosmetyk w wygodnej formie spray’u, którego stosowanie nie sprawia większego problemu. W ciało lub włosy wciera się zazwyczaj 1-2 dozowanych porcji olejku arganowego. Olejek GlySkinCare można nakładać bezpośrednio na mokre lub suche ciało i włosy. Suchy olejek arganowy idealnie nadaje się także do masażu ciała. GlySkinCare zapewnia, że wyjątkowo lekka formuła olejku nie natłuszcza i nie obciąża skóry i włosów, a więc można stosować go bez większych ograniczeń i bez konieczności spłukiwania po użyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *