Sesderma serum z witaminą C na twarz – działanie, efekty, opinie. Czy będziesz zaskoczona?

Zbyt małą ilość witaminy C w widać od razu po stanie skóry: staje się ona bez życia, pozbawiona elastyczności, z niedoskonałościami, przebarwieniami, szara i matowa, Dzięki dobremu serum z witaminą C skóra wyzbywa się skłonności do szybkiego powstawania zmarszczek, odzyskuje dobrą kondycję, nawilżenie. Czy wiesz, że serum do twarzy z witaminą C to najważniejszy kosmetyk, jaki powinien zagościć w Twojej łazience? Czy produkt z witaminą C sesderma spełnia wymogi dobrego serum C – witaminowego? Przekonaj się.

Jak działa dobre serum z witaminą C?

 • spłyca pierwsze, drobne zmarszczki;
 • poprawia jakość skóry;
 • neutralizuje reaktywne formy tlenu;
 • oczyszcza skórę z toksyn;
 • pobudza skórę do odnowy;
 • rozświetla skórę, poprawia jej wygląd;
 • rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne;
 • stanowi naturalny filtr ochronny;
 • ma właściwości przeciwzapalne;
 • pomaga pozbyć się śladów po trądziku;
 • wspomaga ochronę UV;

Więcej o tym, jak wybrać dobre serum do twarzy, we wpisie: Skuteczne serum do twarzy – jak wybrać?

Sesderma C-vit, serum liposomowe do twarzy – opis

Kosmetyk Sesderma zawiera jedną z “przyjaźniejszych” skórze, stabilniejszą formę witaminy C. Dzięki temu nawet bardzo zmęczona skóra nabierze blasku, jędrności oraz nawilżenia. Stosowanie serum do twarzy Sesderma zaleca się wraz z kremem C-vit – zapewni to kompleksową ochronę dla skóry.

Sesderma C-vit, serum liposomowe do twarzy – działanie, efekty

Serum do twarzy Sesderma działa na skórę dwutorowo – po pierwsze dzięki przyjaznej formie witaminy c dobrze wpływa na skórę, rozjaśnia przebarwienia i wymiata wolne rodniki. Już po niecałym miesiącu czuć, ze skóra jest odżywiona i ma większą elastyczność. Dodatkowo dzięki roślinnym wyciągom z morwy i miłorzębu, serum do twarzy Sesderma C-vit wzmacnia kruche ścianki naczyń krwionośnych, wic jest dedykowane cerze naczynkowej. Wzmacnia ochronę słoneczną i doskonale spisuje się zimą, przy niskich temperaturach. To dość tłuste serum, które jest dobrą pielęgnacją na noc, oraz przy skórze dojrzałej: aktywne peptydy zawarte w serum zapewniają skórze profilaktykę anty aging.

Sesderma C-vit, serum liposomowe do twarzy – opinie

To serum, które w dziedzinie pielęgnacji zdobywa dobre opinie, ponieważ zawiera jedną z najdoskonalszych form witaminy C, doskonale pielęgnuje suchą skórę z przebarwieniami oraz dojrzała, pozbawioną elastyczności. Etylowany kwas askorbinowy to nowa generacja witaminy C – rozpuszczalna w wodzie, dzięki czemu dociera głębiej i ma mniejszą masę cząsteczkową niż inne formy witaminy młodości.

Jak wybrać dobre serum z witaminą C?

Dobre serum do twarzy zawiera najbardziej stabilną formę witaminy C. Szukaj w składzie INCI etylowanego kwasu askorbinowego, opisywanego jako E-AA – Ethyl Ascorbic Acid.

Dobre serum do twarzy zawiera też często inne składniki pielęgnacyjne wysokiej klasy – przede wszystkim te o działaniu nawilżającym. Roślinne wyciągi z korzeni i sorbitol oraz składniki ułatwiające wchłanianie i transport witaminy C są nieodzowną częścią pielęgnacji skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *