Tusz do rzęs od Nanolash, czyli sekret idealnego makijażu oka

Tusz do rzęs wydłużający i podkręcający: Mascara Nanolash Length & Curl, a także tusz pogrubiający: Nanolash Volume Up Mascara to kosmetyki, które pozwalają doskonale podkreślić nawet najdrobniejsze włoski. W trakcie wykonywania make-upu największą uwagę należy przyłożyć do makijażu oka. Zwraca on na siebie największą uwagę, zwłaszcza jeśli chodzi o same rzęsy. Niektóre kobiety tylko na nim kończą cały makijaż. Z tego względu trzeba zadbać o to, by był on wykonany perfekcyjnie, w czym pomogą wspomniane tusze do rzęs od Nanolash.

Tusze do rzęs od Nanolash są trwałe i dają zachwycające efekty

Podstawą dobrze wykonanego makijażu oka są wysokiej jakości kosmetyki. Wtedy też makijaż nie będzie się rozmazywał ani tworzył z czasem nieestetycznych plam. Takie też są tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Mascara Nanolash Length & Curl oraz tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara.

W przypadku zwykłych, drogeryjnych kosmetyków bardzo często zdarza się, że już po kilku godzinach tracą na trwałości. Te od Nanolash wyróżniają się natomiast doskonałą trwałością. Wiele tuszów do rzęs ma też ten problem, że po wyschnięciu zaczynają się kruszyć. To sprawia, że z czasem włoski przestają być podkreślone, a do tego tuż przy powiekach i na policzkach widać czarne grudki. Tusz wydłużający Length & Curl oraz tusz do rzęs pogrubiający Volume Up pozwalają całkowicie zapomnieć o takich problemach. Oba kosmetyki doskonale trzymają się włosków, nadając im wyrazistej czerni przez cały dzień.

Poza tym, ze względu na wysoką jakość tuszów od Nanolash, makijaż będzie nie tylko bardziej trwały, ale też lepiej będzie się go aplikować. To pozwala wykonać make-up znacznie szybciej i precyzyjniej.

Tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up: prawdziwy efekt wow

Tusz do rzęs pogrubiający, jakim jest Nanolash Volume Up Mascara to pierwszorzędny wybór dla kobiet, które pragną, aby ich naturalne rzęsy zyskały na objętości. W końcu to podstawa dobrze wykonanego makijażu oka. Precyzyjnie pokrywa on nawet niewielkie włoski i sprawia, że stają się one intensywnie czarne i podkreślone.

Co istotne, pogrubiający tusz do rzęs od Nanolash dba o to, aby mimo widocznego zagęszczenia, te się nie posklejały. To możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej, silikonowej szczoteczki. Ma ona niezliczoną liczbę wypustek, które idealnie rozczesują włoski, dokładnie je rozdzielając.

Jakie składniki znajdują się w tym kosmetyku?

 • Olej z kiełków pszenicy
 • Guma z akacji senegalskiej
 • Pantenol
 • Witamina E
 • Wosk ryżowy
 • Wosk karnauba

Tak bogata formuła sprawia, że kosmetyk ten pozwala nie tylko na idealne wykonanie makijażu oka, ale także na dokładne odżywienie delikatnych włosków tworzących rzęsy. Poszczególne składniki wpływają na ich wzrost, chronią przed działaniem wolnych rodników, a do tego silnie je regenerują i nawilżają.

Tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Nanolash Length & Curl: rewelacyjne wydłużenie i uniesienie

W ofercie od Nanolash znajduje się także tusz do rzęs wydłużający i podkręcający, którego efekty dają wrażenie zupełnie nowego spojrzenia. Po wytuszowaniu nim włosków, te wydają się być znacznie dłuższe, a do tego uniesione i to już od samej nasady. Co najważniejsze z punktu widzenia całego makijażu oka, efekt ten jest całodniowy, więc nie ma tu mowy o tym, że po paru godzinach rzęsy będą do poprawki.

Mascara Nanolash Length & Curl pozwoli podkreślić włoski bez ryzyka ich posklejania. Poza tym, w naturalny sposób będzie je unosić. Za prostotę nakładania tuszu w dużej mierze odpowiada załączona szczoteczka. Ta jest ergonomiczna, a do tego posiada specjalne wypustki, ułatwiające dotarcie do nawet najdrobniejszych włosków.

Podobnie jak tusz pogrubiający, tak i Mascara Nanolash Length & Curl dba o to, by rzęsy po wytuszowaniu były idealnie rozdzielone. Jednocześnie bardzo dokładnie je pokrywa, co nadaje im intensywnej, głębokiej czerni.

Wśród składników tego tuszu również znajduje się wiele cennych substancji, a w tym:

 • Guma z akacji senegalskiej
 • Pantenol
 • Witamina E
 • Ekstrakt ze świecznika wielokwiatowego
 • Wosk ryżowy
 • Wosk karnauba