Dlaczego warto wybrać rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions?

Kobiety chętnie korzystają z usług kosmetyczki, szczególnie jeśli chodzi o rzęsy. Panie dbają o włoski, a jednocześnie chcą stymulować je do szybszego wzrostu. Niestety, matka natura nie obdarzyła każdej z kobiet naturalnym wachlarzem rzęs. Obecnie jednak można je samodzielnie przedłużyć i zagęścić z kępkami DIY Eyelash Extensions!

Czy warto zdecydować się na samodzielne przedłużanie rzęs?

Wiele kobiet eksperymentuje z różnorodnymi kosmetykami do rzęs. W użyciu są różnorodne olejki, sera, a także tusze do rzęs, które nie zawsze się sprawdzają. Kosmetyki dają jedynie chwilowy efekt. Panie muszą nakładać tusz co rano i następnie ściągać każdego wieczoru. Nie da się ukryć, że takie rozwiązanie jest dość problematyczne.

Okazuje się, że dzięki kępkom DIY Lash Extensions od Nanolash, można przedłużyć rzęsy samodzielnie w domu. Co więcej, taka aplikacja nie osłabi naturalnych włosków i będzie można zdjąć ją w dowolnym momencie.

Kępki DIY Eyelash Extensions to gotowe kępki do samodzielnej aplikacji. Panie nie muszą już umawiać się na wizyty u kosmetyczki, czy martwić o stan włosków. Co więcej, aplikacja kępek jest wyjątkowo prosta. Wystarczy:

  • nałożyć cienką warstwę bondera i odczekać 30-60 sekund aż uzyska on lepkość;
  • przymocować kępkę pd spodu, około 1 mm od linii rzęs;
  • usunąć lepką warstwę np. przy pomocy sealera Nanolash.

W dosłownie 10 minut każda z kobiet może cieszyć się pięknym i wyrazistym spojrzeniem. To chyba najlepszy argument przemawiający za tym, że warto przedłużyć rzęsy samodzielnie w domu.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Kępki DIY Eyelash Extensions – jaki produkt warto wybrać?

Kępki DIY Lash Extensions występują zarówno w formie pojedynczego opakowania, jak i w formie zestawu do przedłużania rzęs w domu.

W komplecie znajduje się 36 kępek do samodzielnej aplikacji. Są one dostępne w 8 modelach. Panie mogą komponować stylizację z wykorzystaniem rzęs w rozmiarach 10, 12 i 14 mm.

Z kolei zestaw do przedłużania rzęs Nanolash zawiera wszelkie akcesoria, które mogą ułatwić wykonanie samodzielnej aplikacji. W zestawie dodatkowo znajdują się:

  • bonder Nanolash – ma on pojemność 5 ml i jest to specjalistyczny klej w kolorze czarnym. Pomaga on nie tylko przykleić kępki, ale także ujednolicić kolor rzęs;
  • sealer Nanolash – ten preparat pomoże usunąć lepką warstwę już po aplikacji;
  • remover Nanolash – ten środek służy do bezproblemowego usunięcia kępek;
  • pęseta do rzęs – wykonana ze stali nierdzewnej znacznie ułatwi wyjmowanie kępek z opakowania i umieszczenie ich na linii rzęs.

Panie powinny się zastanowić, co jest im potrzebne do przedłużania rzęs w domu. Jeśli mają już wszystkie akcesoria, to śmiało mogą zdecydować się jedynie na kępki DIY Lash Extensions.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Kępki DIY Eyelash Extensions – podsumowanie

Kępki DIY Lash Extensions to gotowe kępki rzęs do domowej aplikacji. Może skorzystać z nich każda kobieta, która marzy o długich i gęstych rzęsach w jedynie 10 minut.

Bez wątpienia rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash to produkt z wyższej półki. Każda z kępek jest miękka, elastyczna i świetnie komponuje się z naturalnymi włoskami. Dodatkowo czarny pasek pozwala na sprytne ukrycie linii łączenia.

Lekkie kępki DIY Lash Extensions są przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego. Aplikacja wykonana w domowych warunkach trzyma się co najmniej przez 5 dni.

Dzięki kępkom do samodzielnej aplikacji w domu panie mogą wykonywać dowolne stylizacje. Są to idealne rzęsy na ślub, na spotkanie biznesowe, czy także na spontaniczną sesję zdjęciową. Sprawdź na nanolash.pl.