Dobry spray termoochronny? Nanoil Heat Protectant Spray! 

Częste suszenie, prostowanie, a może kręcenie włosów? Niezależnie od rodzaju stylizacji przyda Ci się dobry kosmetyk termoochronny. To dzięki niemu unikniesz niepotrzebnych zniszczeń. W tym tekście przedstawiamy jeden z najlepszych propozycji dostępnych na rynku, czyli Nanoil Heat Protectant Spray. 

Dlaczego warto wybrać termo spray Nanoil? 

Najważniejsze są dwa powody: 

1. Genialne efekty 

Setki zadowolonych użytkowniczek zachwala ten produkt przede wszystkim ze względu na efekty, jakie daje. Nic dziwnego, w końcu to jest główne kryterium wybierania danego kosmetyku. W przypadku kosmetyków termoochronnych najważniejsza jest faktyczna ochrona przed gorącem. Spray Nanoil zapewnia nam ją aż do 220 stopni, więc możemy użyć nawet najwyższej mocy prostownicy (choć oczywiście nie jest to najzdrowsze rozwiązanie). Poza ochroną włosy wyglądają zdrowiej i ładniej. Spray nadaje im blask i stają się miękkie. W dodatku są podatniejsze na układanie, a efekt wyprostowanych włosów utrzymuje się przez długie godziny.

ulubiony spray termoochronny Nanoil

2. Doskonały stosunek ceny do jakości i pojemności 

Drugie kryterium, na które większość z nas zwraca uwagę jest cena danego kosmetyku. Tutaj musimy wyróżnić całą markę Nanoil, ponieważ tworzą naprawdę profesjonalne kosmetyki, które jednocześnie pozostają dostępne na niemal każdą kieszeń. Nie inaczej jest w przypadku termoochronnego sprayu. Skład jest krótki i nie znajdziemy w nim zbędnych substancji. Najważniejsza jest zawartość protein jedwabiu hydrolizowanego, to właśnie on jest odpowiedzialny za większość efektów. Nawet substancje, które nadają piękny kwiatowy zapach są naturalne. Dodamy, że jest to bardzo wydajny kosmetyk, który oprócz tego, że jest w rozsądnej cenie, to ma dużą pojemność, bo aż 200 ml.

Jak stosować Nanoil Heat Protectant Spray? 

Na początku powiemy, że można go stosować zarówno na świeżo umyte, wilgotne włosy, jak i całkowicie suche. Jego aplikacja jest bardzo prosta i wygląda następująco:

  1. Rozczesz włosy tak jak zawsze
  2. Rozpyl spray na poszczególne pasma włosów
  3. Odczekaj kilka minut
  4. Stylizuj włosy według potrzeb używając lokówki, prostownicy, czy suszarki

To wszystko! Całość trwa dosłownie dwie minuty.

O czym jeszcze warto pamiętać przy termo stylizacji? 

Termo spray Nanoil chroni aż do temperatury 220 stopni, jednak to nie znaczy, że taka temperatura jest odpowiednia dla włosów. Polecamy Wam prostowanie włosów maksymalnie w 180 stopniach, oczywiście po uprzedniej aplikacji sprayu.

Nie czekaj i już dziś ochroń swoje włosy przed wysoką temperaturą z Nanoil!

Możesz go zamówić poprzez stronę www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *