HIT! Stylizacja brwi z Nanobrow Eyebrow Styling Soap

Znasz już kultowe mydełko do stylizacji brwi od Nanobrow? To jeden z najbardziej trendy kosmetyków do modelowania: dzięki niemu stworzysz piękne, modne soap brows, czyli najgorętszy trend z Instagrama. Dziś prezentujemy Ci nie 1, lecz aż 3 sposoby na makijaż z Nanobrow Eyebrow Styling Soap. 

Nanobrow Eyebrow Styling Soap – wyjątkowe mydło do układania brwi

To mydełko jest inne niż wszystkie! Deklasuje tradycyjne, glicerynowe mydła, które trzeba było rozrabiać z wodą. Nanobrow Eyebrow Styling Soap opracowano specjalnie do stylizacji brwi. To glicerynowo-żelowe mydełko o przyjemnej, gęstej, gładkiej konsystencji, obmyślonej tak, by uzyskać jak najlepszy efekt w układaniu brwi. Świetne jest to, że mydełka nie trzeba mieszać z wodą tak jak tradycyjne mydła. Nabiera się je szczoteczką z pudełka: jest od razi gotowe do modelowania brwi.  Mydło jest bezbarwne, nie zostawia na brwiach osadu, ani nie wałkuje na skórze, a przy tym jest bardzo trwałe.

Nanobrow Eyebrow Styling Soap

Nanobrow Styling Soap – efekty i zalety

  • Doskonały naturalny, codzienny makijaż.
  • Piękny i efektowny makijaż wieczorowy.
  • Nanobrow Styling Soap jest przezroczyste, nadaje się do każdych brwi.
  • Wygodne, stylizuje bez użycia wody.
  • Można je łączyć z innymi kosmetykami do makijażu brwi.
  • Układa i dyscyplinuje nawet bardzo niesforne włoski.
  • Nadaje wymarzony kształt brwiom.
  • Zyskujesz efekt jak po laminacji!
  • Brwi utrwalone na cały dzień – bez poprawek.

SOAP BROWS NR 1: tylko Nanobrow Eyebrow Styling Soap

To najszybsza metoda układania brwi i doskonała stylizacja na naturalny, dzienny makijaż. Polubią ją minimalistki w makijażu, gdyż do stylizacji potrzeba jedynie  mydełka Nanobrow i szczoteczki do czesania włosków. Następnie należy nabrać na spiralkę  trochę mydełka i nanosząc je na brwi, wyczesywać włoski ku górze. Mydło zastyga na brwiach i utrzymuje je w pożądanym kierunku.

SOAP BROWS NR 2: Nanobrow Eyebrow Styling Soap + cienie do brwi  + kredka

Druga metoda daje nieco wyraźniejszy efekt w makijażu, ale wciąż idealnie pasuje jako makijaż dzienny. To stylizacja idealna dla osób, które mają cienkie, mikre i mało wyraźne brwi. Metoda polega na stylizowaniu i uczesaniu brwi na mydło (jak w wersji poprzedniej), jednak po zaschnięciu Nanobrow Styling Soap sięgamy po kredkę i cienie. Kredką podkreślamy i wyrównujemy dolną linię brwi, a cieniami wypełniamy brew, stosując dwa odcienie tak, by stworzyć gradację koloru, czyli uzyskać naturalny efekt ombre. Pamiętaj, ze ciemny cień ląduje na zakończeniu brwi, czyli na tzw. ogonku.

SOAP BROWS NR 3: Nanobrow Eyebrow Styling Soap + pomada

Trzecia wersja to wyraziste brwi i mocny makijaż. Wszystko dzięki pomadzie, która pozwala na zdecydowane linie i mocne akcenty w makijażu. Na wystylizowanych mydełkiem brwiach namaluj dodatkowe, pojedyncze kreseczki, imitujące włoski. Używaj do tego precyzyjnego pędzelka: płaskiego i skośnie ściętego. Pamiętaj też, aby podkreślić pomadą dolną linię brwi. Gdy domalujesz pojedyncze włoski – uzyskasz efekt optycznie zagęszczonych brwi. Ogonek możesz podkreślić mocniej. Takie brwi są idealne na wieczorowy makijaż. Jeśli masz ochotę, możesz dodatkowo podkreślić je cieniami lub utrwalić żelem do brwi.

mydło do brwi nanobrow

 Jak stosować mydło do brwi – porady

Pamiętaj, że mydełko do brwi nakłada się na brwi bez makijażu i suchą, odtłuszczoną skórę. Nakładając mydełko na pomalowane włoski,  wyczeszesz kolorowy kosmetyk go podczas aplikacji Zwracaj też uwagę, aby każdy krem (zwłaszcza cięższy, z filtrem) dobrze wchłonął się w skórę, zanim przystąpisz do stylizacji brwi.

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz kupić mydło Nanobrow? Wejdź na oficjalną stronę  Nanobrow.