Prezenty pod choinkę od Givenchy: tusz do rzęs Noir Couture i szminka Le Rouge

Mikołajki i święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest to czas, w którym spotykamy się z rodziną, siadamy do stołu i wspólnie ucztujemy. Jednak najbardziej radosną chwilą w świętach jest ta, kiedy obdarowujemy się prezentami. A o tych warto pomyśleć już dziś. Być może dobrym prezentem okaże się zestaw kosmetyków od marki Givenchy: tusz do rzęs Noir Couture i szminka Le Rouge.

Kosmetyki Givenchy zapakowane zostały w czarnym, eleganckim pudełeczku. Opakowanie ozdobione jest złotą gwiazdką – jednym z symboli świąt Bożego Narodzenia. Pudełeczko mieści dwa kosmetyki: tusz do rzęs Noir Couture i szminkę Le Rouge. Wprawdzie nie można zrobić nimi całościowego makijażu (potrzebne jeszcze są podkład, puder i cienie do powiek), ale na pewno ucieszą obdarowaną nimi osobę. Co zatem wyróżnia te dwa produkty?

Tusz do rzęs Noir Couture to jeden z charakterystycznych kosmetyków marki Givenchy. Posiada bowiem specyficznie wykonaną szczoteczkę. Przypomina ona trzy małe kulki pokryte włosiem otusz do rzęs Noir Couture - Givenchy różnej długości. Według producenta taki kształt aplikatora zapewnia lepsze rozczesywanie rzęs i dokładniejsze pokrycie ich tuszem. Jednak łatwo jest się domyśleć, że szczoteczka „chwyta” tylko te rzęsy, które znajdują się między włoskami wyżej wspomnianych kulek. W efekcie musimy kilkukrotnie przeciągnąć szczoteczkę po rzęsach, aby równomiernie pokryć je tuszem. Maskarę Noir Couture od Givenchy możemy kupić w dwóch odcieniach: klasycznym czarnym i brązowym; kosmetyk dostępny jest również w wersji wodoodpornej.

W zestawie świątecznym Givnechy jest także szminka Le Rouge. Produkt ma aksamitną konsystencję, dokładnie pokrywa wargi kolorem, nie wysusza skóry ust. Jak stosować szminkę Le Rouge? Brzegi warg pokryj konturówką w kolorze zbliżonym do barwy warg i szminki. Następnie rozetrzyj kredkę, a potem pomaluj usta szminką marki Givenchy. W drogerii znajdziemy trzy odcienie kosmetyku: beżowy Beige Mousseline, jasnoróżowy w domieszką beżu Beige Plume oraz brązowy Brun Createur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *