Claresa True Glue

Transparentny żel do brwi, który utrwala i dyscyplinuje nawet najbardziej niesforne włoski. Jest bardzo mocny, a jednocześnie zbyt gęsty i niełatwo rozprowadzić go po łuku brwiowym.

To chętnie wybierany, tani żel do stylizacji brwi.
ZALETY

  • jest bardzo mocny i trwały,
  • utrwala makijaż wykonany innymi produktami,
  • zawiera składniki pielęgnujące włoski.

WADY

  • na aplikator nabiera się za dużo produktu,
  • pozostawia po sobie biały nalot,
  • kosmetyk zlepia brwi,
  • ma zbyt gęstą konsystencję.

Żel do brwi, który je modeluje i stylizuje, utrzymując włoski w pożądanym kształcie przez wiele godzin. Produkt najlepiej sprawdza się wtedy, gdy jest stosowany z kolorowymi kosmetykami do makijażu brwi, np. cieniem, kredką czy pomadą. Dobry żel do stylizacji brwi Claresa True Gel nadaje brwiom kształtu i wyrazu oraz unosi je jak podczas laminacji. Długotrwały żel do liftingu brwi zawiera pielęgnujący skład oparty na ekstrakcie z aloesu, który regeneruje i nawilża osłabione włoski oraz pantenolu, czyli prowitaminie B5, który dodatkowo je wzmacnia, pielęgnuje oraz poprawia ich kondycję i teksturę. Żel do brwi niezbyt dobrze rozprowadza się po łuku brwiowym, ponieważ został wyposażony w nieodpowiednią szczoteczkę, na co często narzekają konsumentki. Trzeba uważać, by nie nałożyć za dużo kosmetyku, ponieważ pozostawia po sobie biały nalot.

Jak stosować Claresa True Gel?

Po skończonym makijażu brwi przeczesz włoski żelem, aby je utrwalić. Żel do brwi możesz stosować także jako samodzielny kosmetyk, uzyskując make-up ‘nomakeup’. Ułóż brwi zgodnie z kierunkiem ich wzrostu.

Gdzie kupić żel do brwi Claresa?

Żel do stylizacji brwi jest dostępny zarówno online, jak i stacjonarnie.

Żel do brwi Claresa True Gel – oceny, opinie

Kobiety sięgają po ten żel do brwi, ponieważ jest tani. Jego największe wady to nienaturalne sklejanie włosków oraz bielenie łuku brwiowego, gdy nabierzesz za dużą ilość produktu. Szczoteczka jest niedostosowana do tak dużej gęstości kosmetyku, dlatego też ciężko równomiernie rozprowadzić żel po łuku brwiowym. Ceniony za ultramocne utrwalenie brwi przez wiele godzin.