Zabieg odchudzający i modelujący sylwetkę. Na czym polega Icoone?

Icoone to nieoperacyjny zabieg wyszczuplający, który umożliwia pozbycie się cellulitu, obrzęków, blizn i wiotkiej skóry oraz zredukowanie tkanki tłuszczowej. Na czym polega Icoone, jak wygląda jego przebieg i dla kogo jest przeznaczony?

Na czym polega Icoone?

Twórcą zabiegu Icoone jest Gianfranco Tudico, który w 2006 roku we współpracy z zespołem inżynierów i lekarzy stworzył aparat do próżniowego masażu mechanicznego. Masaż można było wykonywać bezpośrednio na tkance łącznej. Urządzenie przypomina długą rurę zakończoną głowicami masującymi. W głowicach znajdują się rolki, w których występuje wiele małych otworów. Otwory sprawiają, że wraz z każdym obrotem głowicy na jeden decymetr kwadratowy skóry oddziałuje ponad 1 tys. bodźców. Skóra nie jest rozciągana, lecz skutecznie masowana.

Podciśnienie można regulować, to znaczy rozpraszać lub kierować na wybrany punkt, dzięki czemu zabieg jest możliwy nawet mimo tendencji do pękających naczynek. Technologia Icoone sprawdzi się w przypadku zabiegów nie tylko kosmetycznych, lecz także medycznych.

Icoone – przebieg

Masaż Icoone trwa od 30 do 60 minut. Podczas gdy zabiegi na twarz przeprowadzane są bezpośrednio na skórze, przed wykonaniem zabiegu na ciało należy założyć specjalny, obcisły strój. Na zabieg składają się 2 masaże:

  • Basic – podstawowy masaż całego ciała, który trwa 20 minut.
  • Focus – masaż skupiony na wybranych przez klientkę partiach ciała, który trwa 10 minut.
    Masaże Basic mają na celu przygotowanie ciała do masaży Focus.

Icoone – dla kogo?

Zabieg Icoone jest dedykowany osobom, które zmagają się z nadwagą, cellulitem, problemami naczynkowymi, obrzękami lub bliznami bądź chcą przywrócić skórze jędrność.

Innym wskazaniem są zaparcia, bóle mięśni i pleców oraz intensywna aktywność fizyczna; w tym ostatnim przypadku Icoone ma na celu zregenerowanie i odprężenie mięśni. Z zabiegów Icoone na twarz korzystają kobiety, których priorytetem jest poprawienie owalu twarzy, odmłodzenie szyi lub dekoltu bądź wygładzenie zmarszczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *