Zestaw świąteczny Collistar

Święta za pasem; najwyższy czas, aby pomyśleć o prezentach. Jeżeli nie masz pomysłu na gwiazdkowy podarunek, z pomocą przyjdzie ci marka Collistar, która przygotowała kilka kosmetycznych zestawów. Jednym z nich jest kopertówka Piquadro, kredka Matta Kajal i tusz do rzęs Infinito.

Zacznijmy od maskary. Tusz do rzęs Infinito jest bardzo dobrze znany wszystkim miłośniczkom marki Collistar. Rozpoznać go można po złotym flakoniku i szczoteczce z małym włosiem. Maskara dość dobrze rozczesuje rzęsy i dokładnie pokrywa je tuszem, a kosmetyk długo się utrzymuje i nie kruszy się. Podczas aplikacji należy uważać jedynie na czubek szczoteczki. Nabiera się na niego zbyt dużo tuszu, który mógłby oblepić rzęsy lub pobrudzić powieki.

Marka Collistar do świątecznego zestawu dołącza także kredkę Matta Kajal. Kosmetyk służy do malowania kresek wzdłuż linii rzęs. Posiada czarny, intensywny i bardzo głęboki odcień. Miękka konsystencja ułatwia rysowanie kresek oraz (ewentualne) rozcieranie jej i blendowanie z cieniami do powiek. Kredkę Matta Kajal można łatwo zaostrzyć specjalną temperówką lub małym nożykiem. Aby stworzyć elegancki lub wystrzałowy wygląd, użyć możesz tylko kredki Matta Kajal i maskary Infiniti.

W zestawie od Collistar znajduje się także kopertówka Piquadro. Jest to mała, czarna i bardzo elegancka torebeczka. Zdobi ją złote logo firmy i złoty łańcuszek – uchwyt. Kopertówka pasuje do małej czarnej, jak i do wystrzałowej kreacji, którą założysz na Sylwestra. Do środka zmieścisz na pewno puder, by w przerwie imprezy móc poprawić makijaż. Zamykaniem w kopertówce Piquadro jest metalowy suwak.

Marka Collistar przygotowała również inne zestawy świąteczne. Złożone są między innymi z: niebieskiej kopertówki Piquadro, maskar Shock Black lub Art Design.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *