Botoks na rzęsy? Tak! Podpowiadamy czym jest i jakie są efekty

Przedłużanie rzęs różnymi metodami, laminacja, lifting… te zabiegi są coraz popularniejszą alternatywą dla zwykłego tuszu do rzęs. Do ich grona dołącza także botoks na rzęsy! Brzmi intrygująco, prawda? Dzięki botoksowi nasze rzęsy staną się mocniejsze, będą pięknie podkreślone, a przy tym nie zniszczy on naszych naturalnych rzęs. To jak, skusisz się? 

Czym jest botoks na rzęsy?

Słowo botoks pewnie od razu kojarzy nam się z wielkimi ustami i igłami. Uspokajamy więc: botoks na rzęsy to zupełnie bezpieczna i nieinwazyjna metoda ich podkreślenia. Używa się w tym celu jedynie naturalnych produktów, przede wszystkim olejków i żadnych igieł w tym zabiegu nie zobaczycie! Preparat ten składa się z naturalnych olejków: olejku jojoba, olejku rycynowego, olejku migdałowego, czy olejku z dzikiej róży. Dodatkowo w składzie znajdziemy keratynę, kolagen i pantenol. Wszystkie składniki są dokładnie dobrane i tworzą harmonijną całość.

Jak wygląda zabieg botoksu rzęs? 

Zabieg jest zupełnie bezpieczny i nieinwazyjny. Oczywiście najpierw kosmetolog oczyszcza okolice rzęs. Zabieg polega na podkręceniu każdej rzęsy osobno na specjalnym wałeczku, a następnie na nałożeniu na rzęsy specjalnego odżywczego preparatu. Jest możliwość nałożenia henny dla wzmocnienia efektu końcowego. I gotowe! Botoks na rzęsy jest osobną usługą, jednak często można spotkać się z pakietem laminacji, liftingu i botoksu. Często cena jest atrakcyjna, a efekty jeszcze bardziej spektakularne!

Jakie są efekty botoksu na rzęsy?

Efektem botoksu są przede wszystkim pogrubione, wyraziste i zakręcone rzęsy. Dodatkowo ich kolor jest ciemniejszy i bardziej błyszczący. Można porównać je do perfekcyjnie wytuszowanych rzęs najlepszym tuszem. Zdecydowanym plusem jest to, że zabieg robimy raz, a efekty utrzymują się nawet 8 tygodni! Czas utrzymania się zależy od naturalnego cyklu życia naszych rzęs. Po tym czasie zabieg można powtórzyć! Ważne jest również to, że zabieg ten nie wpływa negatywnie na kondycję naszych rzęs, a wręcz je wzmacnia, odżywia i działa stymulująco na nowe wzrost nowych rzęs.

Botoks na rzęsy – dla kogo? 

  • dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić trochę czasu na malowaniu rzęs
  • dla tych osób, które chcą podkreślić wygląd rzęs w naturalny sposób
  • dla osób, które cenią sobie wygodę
  • dla osób, których naturalne rzęsy są jasne, rzadkie i proste

Botoks na rzęsy – przeciwwskazania:

  • infekcje oczu
  • podrażnienia oczu
  • jęczmień na powiece
  • zapalenie rogówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *