Revitalash Hi-Def Brow Gel

Stylizująco-koloryzujący dobry żel do brwi, który natychmiastowo modeluje, stylizuje i ujarzmia nawet najbardziej niesforne włoski. Daje długotrwałe efekty, których każda kobieta Ci pozazdrości. Znajdziesz go w trzech odcieniach, w tym bezbarwnym, więc na pewno wybierzesz odpowiedni dla siebie.

Revitalash Hi-Def Brow Gel cieszy się niegasnącą popularnością.

ZALETY

  • zapewnia długotrwałe efekty ujarzmionych brwi,
  • wzmacnia i poprawia kondycję włosków,
  • zawiera starannie wyselekcjonowane składniki,
  • wypełnia luki wszędzie tam, gdzie to konieczne,
  • duża pojemność.

WADY

  • wodnista konsystencja,
  • ciężko się nakłada,
  • słaba dostępność.

Żel do modelowania brwi odżywia i nawilża włoski, modelując przy tym ich kształt. W końcu staną się wyraziste, piękne i odporne na łamanie. Naturalne odcienie wypełnią ubytki tam, gdzie tego potrzebujesz. Żel do stylizacji brwi zawiera peptydy oraz betaglukan z owsa, które wzmacniają i podkreślają łuk brwiowy, dając naturalny i jednocześnie wyrazisty efekt. Produkt z łatwością uzupełni odcień między rzadkimi, cienkimi brwiami, precyzyjnie je układając na cały dzień. Podwójny aplikator z wygodną modelującą szczoteczką i grzebykiem ułatwia użytkowanie żelu do stylizacji brwi. Wodoodporna, trwała formuła przetrwa bez szwanku wiele godzin, zapewniając zjawiskowe efekty. Półprzezroczysty koloryzujący żel do brwi daje możliwość intensyfikacji barwy w zależności od okazji i nastroju. Twórz spersonalizowane stylizacje i ciesz się pięknym kształtem Twoich włosków za każdym razem, gdy użyjesz tego kosmetyku!

Revitalash Hi-Def Brow Gel – stosowanie

Przeczesz brwi, wykonując ruchy szczoteczką od góry do dołu zgodnie z kierunkiem ich wzrostu. Użyj bazy w żelu i rozprowadź ją na łuku brwiowym ruchem od dołu do góry. Jeżeli ubytki są zauważalne, nałóż drugą warstwę produktu. Na koniec użyj szczoteczki, aby nadać brwiom wymarzony kształt.

Revitalash Hi-Def Brow Gel – oceny, opinie

Produkt ceniony za szybkie modelowanie i usztywnianie niezdyscyplinowanych brwi. Konsumentki zapewniają, że neutralne odcienie wypełniają miejsca, w których włoski są przerzedzone lub ich brakuje. Rezultaty utrzymują się przez cały dzień, więc można zapomnieć o kontrolnym zerkaniu w lusterko. Żel do brwi zawiera ponadto właściwości odżywcze, które zapobiegają wypadaniu włosków. Żel do brwi Revitalash zbiera pozytywne opinie i komentarze w sieci, jednak największym minusem jest jego częsty brak w sklepach.

Żel do brwi Revitalash Hi-Def Brow Gel – gdzie kupić?

Można go znaleźć w drogeriach internetowych i stacjonarnych, jednak jest trudno dostępny.