Jak wydłużyć, pogrubić i podkręcić rzęsy bez wychodzenia z domu? Zestaw Nanolash Lift Kit jest odpowiedzią!

Laminacja i lifting rzęs to zabieg coraz popularniejszy wśród kobiet. Jak do tej pory, był on oferowany jedynie przez profesjonalne salony kosmetyczne. Jednocześnie marka Nanolash po raz kolejny udowadnia, że w świecie kosmetycznym nie ma rzeczy niemożliwych. Zestaw Nanolash Lash Lift Kit pozwoli wykonać zabieg liftingu rodem z salonów kosmetycznych we własnym domu.

Dla kogo jest przeznaczony lifting rzęs?

Lifting rzęs – to jeden z naczelnych zabiegów oferowanych przez profesjonalne salony kosmetyczne. Mimo swojej względnej popularności zabieg ten nadal rodzi wiele pytań. Wiadomo, że do jego efektów, które pojawiają się natychmiastowo, można zaliczyć:

  • znaczne i wyraźne wydłużenie rzęs;
  • widoczne podkręcenie włosków;
  • odżywienie i odbudowanie struktury rzęs;
  • pogrubienie włosków bez utraty naturalnego efektu.

Jednocześnie pojawia się wiele pytań: do kogo ten zabieg jest właściwie skierowany? Otóż można powiedzieć, że do każdej kobiety. Nie ma znaczenia, w jakim jest ona wieku, a także, w jakiej kondycji są aktualnie jej naturalne włoski. Z laminacji i liftingu rzęs może skorzystać dosłownie każdy, a dzięki Nanolash Lift Kit można przeprowadzić ten zabieg we własnym domu.

lash lift kit nanolash

Nanolash Lash Lift Kit – rewolucja w zakresie stylizacji rzęs z segmentu premium

Zestaw do liftingu rzęs Nanolash Lift Kit to innowacja i rewolucja na rynku kosmetycznym. Warto jednak zacząć od tego, że sama marka Nanolash to obecny lider w branży. Słynie ona głównie ze swoich jakościowych kosmetyków i akcesoriów, które od lat pozwalają na uzyskanie zadowalającego wyglądu rzęs.

Wracając do samego zestawu do laminacji Nanolash Lift Kit, to śmiało można powiedzieć, że jest to zestaw jakości premium. Pozwala on na wykonanie całego zabiegu bez uczucia ciężkości na powiekach. Co więcej, preparaty dołączone do zestawu zawierają w składzie naturalne substancje jak np. olej z pestek winogron czy olej kokosowy. Pozwalają one dogłębnie nawilżyć rzęsy i zabezpieczyć je na przyszłość.

Sam zestaw składa się z 3 preparatów: Lift – Step 1, Fix – Step 2, Keratin Booster – Step 3. 10 saszetek o pojemności 0,5 mililitrów pozwala na wykonanie aż 10 zabiegów we własnym domu. Dodatkowo w zestawie można znaleźć również:

  • silikonowe wałeczki – mocuje się je na powiekach, by umożliwić rozczesanie włosków i aplikację preparatów;
  • Lift Lash Glue – klej o pojemności 5 mililitrów pomagający umocować wałeczki;
  • pozostałe akcesoria, niezbędne do wykonania laminacji rzęs w domu.

Wszystkie produkty wykonane są w taki sposób, by nawet panie bez większego doświadczenia nie miały problemów z przeprowadzeniem całego zabiegu. Oczywiście profesjonalne stylistki, również z tego zestawu będą mogły skorzystać.

Jak można laminować rzęsy w domu z zestawem od Nanolash?

Zgodnie z tym, co zostało wspomniane, zestaw do laminacji i liftingu rzęs od Nanolash jest prosty w stosowaniu. Panie muszą jedynie oczyścić rzęsy, rozdzielić je płatkami, a następnie zamocować silikonowe wałeczki w wybranym rozmiarze.

Preparaty należy aplikować, zaczynając w odległości około 1 milimetra od linii rzęs. Każdy z nich powinien pozostać na włoskach przez 7-10 minut. Przed nałożeniem kolejnej warstwy należy usunąć poprzednią.

Na końcu wystarczy usunąć wałeczki – nie sprawia to większego problemu. Efekty wykonanego liftingu rzęs będzie można zauważyć niemalże natychmiast.

Lifting rzęs w domu z zestawem Nanolash – podsumowanie

Wykonanie liftingu rzęs w domu zajmuje jedynie kilka minut. Efektami zaś można się cieszyć przez co najmniej 8 tygodni. Zestaw do laminacji Nanolash Lift Kit to unikalny produkt o wyjątkowym działaniu.

Postępując zgodnie z instrukcją, każda kobieta może zagwarantować sobie wyraziste i pełne uroku spojrzenie. Z całą pewnością zestaw Nanolash Lift Kit zasługuje na specjalne względy. Każda z kobiet może zdecydować się na jego przetestowanie. Istnieje duża szansa na to, że panie nie będą więcej potrzebować zalotki!