Manicure 2016 – najnowsze trendy w malowaniu paznokci

Wielki krokami zbliża się sezon wiosna-lato 2016, a więc czas zaprezentować najnowsze trendy w manicure, jakie zagoszczą na salonach w tym roku. Jaki manicure będzie modny w 2016 roku? Jak malować paznokcie w nadchodzącym lecie? Odpowiedzi na te pytania znajdują się poniżej.

Trendy wiosna-lato 2016 w manicure przynoszą nieco świeżości, ale będzie obecnych również wiele nawiązań do poprzednich sezonów. Styliści nadal będą stawiać na naturalne paznokcie, gdzie świeża i zadbana płytka paznokcia uwydatniona ma być wyłącznie odżywką. Naturalny manicure to jeden z najsilniej utrzymujących się trendów w manicure i także w tym sezonie będzie królować na wybiegach tych projektantów, którzy nie będą chcieli odwracać uwagi od swoich kreacji krzykliwym manicure. Naturalność zawsze pozostaje w cenie.

Do łask mają powrócić w 2016 roku także ciemne i metaliczne kolory, szczególnie odcienie błękitu, a nawet zieleni. Królowa manicure, czyli mani we wszystkich odcieniach czerwieni – od tej przygaszonej do soczystej – nadal nie wychodzi z mody i będzie obecna również w nadchodzącym sezonie 2016. Wiosna i lato tego roku to również pastele, a więc nie trzeba pozbywać się kolekcji żółtych i różowych lakierów do paznokci, bo te również będą gościć na dłoniach w sezonie wiosna-lato 2016. Popularność nadal będą utrzymywały mleczna biel, french manicure i delikatne ombre.

Co ciekawe, sezon 2016 w manicure to także czas brokatów, nawet w trakcie lata. Wszystkie metaliczne, błyszczące i skrzące się kolory to nadchodzący trend. Manicure 2016 to również manicure multikolorowy – na wzór stylizacji z pokazów Vivienne Westwood. Modne w nadchodzącym sezonie ma być połączenie wielu kolorów na paznokciach. Styliści zapowiadają wielokolorowy manicure, a w szczególności połączenie bieli z różnymi kolorami w delikatnych wzorach na paznokciach.

Nadchodzący sezon manicure wiosna-lato 2016 to połączenie tradycyjnych rozwiązań z nowościami na naszych paznokciach. Z tego względu możemy oczekiwać na wybiegach zarówno w pełni naturalnego manicure, klasycznego frencha lub czerwieni, a także brokatu i niebanalnego połączenia kontrastujących kolorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *